BMW E60 propustanje vode na vratima


Recommended Posts

Pozdrav ljudi.

Nakon kise ili pranja, kada otvorim vrata, nadjem dosta kapljica na pragu, na lajsni vrata. Primetim da curi tacno ispod vrata, ispod gume sto ide okolo. Da li neko zna gde tacno ulazi voda i postoji li neko resenje za to?

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi.
Nakon kise ili pranja, kada otvorim vrata, nadjem dosta kapljica na pragu, na lajsni vrata. Primetim da curi tacno ispod vrata, ispod gume sto ide okolo. Da li neko zna gde tacno ulazi voda i postoji li neko resenje za to?
 
Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
 

Toci ti na lajsni na prozor sa spoljne strane i sliva ti ga tacno na tapacir sa unutrasnje strane i posle toga na prag

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
Toci ti na lajsni na prozor sa spoljne strane i sliva ti ga tacno na tapacir sa unutrasnje strane i posle toga na prag

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Hvala mnogo na odgovoru. Da li to moze da izazove neke probleme sa instalacijama unutar vrata i postoji li neko resenje za to?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, DjordjeR said:

Hvala mnogo na odgovoru. Da li to moze da izazove neke probleme sa instalacijama unutar vrata i postoji li neko resenje za to?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

I meni ostanu kapljice vode na pragu posle kise ili pranja.Imas na you tube-u dosta snimaka kako se resava u zavisnosti od odvoda koji je zapusen.Ja cekam toplije vreme da bi se igrao sa tim .Mislim da ne moze tu da se zadrzi mnogo vode da bi bilo opasno po instalaciju.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Zaboravih da napisem. Posle jedne jake kise, tapacir iza suvozaca je bio skroz mokar. Skinuo sve tapacire, kupio onaj silikon za dihtovanje motora za temperature od -40 do 300 stepeni i zadihtovao sve dihtunge nanovo. Nigde vise ne pusta vodu a inace je bilo do toga. Bili su odlepljeni na dosta mesta.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites