Nova BMW navigacija sa balkanom


Recommended Posts

ako još ne znate, BMW je izdao Special edition 2008-02 navigacije, koja ima poleg Europe in balkan. DVD je za High navigaciju, Professional i za Business (za Business je još samo u skladištu u Njemačkoj).

p7091834aoc0.jpg

Link to post
Share on other sites

POZDRAV Damijan,

Ako se secas poslao si mi svojevremeno mape za Sloveniju i Hrvasku.

Dakle, ovo su odlicne vesti.

Gde moze da se nabavi ovaj dvd za e39 navigacija MK4.

Jos jednom pozdrav iz Beograda...

Link to post
Share on other sites

Damijan,

Da li mozes da mi kazes koliko u mae detaljne?

On sto si mi ranije poslao je dosta uopsteno-u Hrvatskoj prepoznaje samo autoput Beograd-Zagreb a cim skrenem sa autoputa nema sporednih ulica itd...

Kakva su ti iskustva sa tim novim dvd-em?

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

SLO je vrlo dobro pokrivena ima i najmanja sela na karti, jedino hišni broji falijo ponekod. Sutra ide kolega u Split sa ovim DVD-jem, tako da ti kada se vrača možem kazati kakva je pokrivenost HR, i ja ču danas na samoj mapi provjeriti kakva je pokrivenost

Link to post
Share on other sites

Damijan,

Jesi li proverio koliko su detaljne mape?

Pravo da ti kazem uzeo bih taj disk odmah ukoliko su mape detaljne...

Javi se . . .

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Danas sam video i nisam mogao da verujem...E39 sa fabrickom navigacijom i mapom Beograda,tj.Srbije...Ali,ali...

Coveku su ugradili Garmin BlackBox u gepeku (600Eura),spojili na AUX video ulaz i to je to...

A, da, +mapa Srbije 9700.-din...

:blink: :girl_cray2: :dance3: Nemam navigaciju, jer sam mislio koji ce mi,kad ne radi, a da lepo izgleda,izgleda.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ponosni vlasnik e39+MK4 nema pojma sta su mu radili...Rekao mi je da je kupio original DVD 2008. u Delti, za 200E,ali je bio potpuno RAZOCHMARAN...i OCHAJAN...

U takvomu raspolozenju je naleteo na lika koji radi za GARMIN ( sta god to znacilo!). Garminovac je predlozio da probaju, bez stete po AUTO(citaj e39)...

Usledila je ful isplata i sirok osmeh i zlatan zub...

To je sve sto znam, ali sam video da shljaka, provereno.

Link to post
Share on other sites

Izvini,

Mozda nisam dobro razumeo.

Tip iz Garmina je nesto uradio sa fabrickom navigacijom i sada sljaka sa nasom mapom?

Ajde daj kontakt sa vlasnikom e39 mene to isto interesuje....

Hvala

Link to post
Share on other sites

U hallo oglasima ima uvek par oglasa ljudi koji rade software i mape za garmin, tom-tom i IGO. Meni su za sada najbolje IGO mape za srbiju koje su detaljna i najbolje odradjene. Nadji broj telefona, okreni tipa i vidi da li moze da instalira to u auto jer je meni rekao da radi komplet sve za smesne pare (citaj 15-20e) komplet full evropa.

Link to post
Share on other sites