Pretvarač pritiska, regulacija ispuha


Recommended Posts

Pozdrav, molim za pomoć mozete li mi reci simptome lošeg pretvarača pritiska ili presure coverter ,  (dali zbog njega auto na startu slabije vuce ili vasa iskustva sa kvarom istog ). Hvala

pritisakturba.jpg

 

Edited by Mirsad
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pozdrav, sve sam vec ovo vidjeo , no niko nema ovo govno da ispita :)  no kad sam im reko da mi je simptom da malo slabije krece kao da mu nesto fali  i da malo vise dima izbaci odma su rekli da je taj transformator pritiska 99% :( 

Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, StunterSM said:

Jednostavno moras ovo da uradis. Jaki mi majstori koji nemaju alat za menjanje kocionw tecnosti..

ma tuga vijeruj :( na dijagnostici nista ne javlja niti izbacuje neku gresku, kaze to je 99% sad riskirati 60eura , nezam nisam pametan , naj vjerovatnije cu platiti pa vidjeti :) 

Link to post
Share on other sites

Sorry za off topic. Meni je jednom spalo to gornje crevce sa tog govneta, kada sam pokusavao da kovrnem pumpicu za soferku pa sam skidajuci slucajno skinuo to. Majko mila, MRTAV auto :D 

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, smg said:

Sorry za off topic. Meni je jednom spalo to gornje crevce sa tog govneta, kada sam pokusavao da kovrnem pumpicu za soferku pa sam skidajuci slucajno skinuo to. Majko mila, MRTAV auto :D 

Gledao sam cijevi oni su su ok stoje , jedino sto sam primjetio u zadnjih par mijeseci da mi auto na startu kao da ima manje snage i kao da nekad malo vise zadimi toga nije bilo prije,  na dijagnostici ne izbacije nikakvu gresku , otisao sam kod majstora i rekoa mu sta se desava on mi je odma rekao 99% da je taj transformator pritiska , rovio sam po neti i naso sam simptome kvara kakvi su i kod mene, zato sam pitao kolege kakva oni imaju iskustava sa ovim i koji su njihovi bili simptomi neispravnog ili ti polu ispravnog  transformatora. Hvala 

Link to post
Share on other sites