Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

260-270 to je otprilike neki maximum za ovaj motor....

Sto je otprilike i dovoljno............ auto je strava extra nema sta boja mi se svidja naopako :blink: .

p.s. ne vidim ga u oglasima imate li link..... ovih dana jurim e 34-ku ako

uspem iskompenzirati nesto da i ja dodjem do svog 1 bmw-a

Link to post
Share on other sites
ima,ima blokadu....ali svi se zavaravaju oko maximalne brzine 3.0 i 3.2,skoro da je ista,vec je razlika u ubrzanju...fabricki cak za nijansu bolje ubrzava 3.0 do 100km/h,ali 3.2 dolazi do izrazaja posle .... ali to su razlike 0,1...0,2sek,i da na ovom je nekada bio 6-stepeni menjac...(ne fabricki)...itd.....u svakom slucaju to su toliko male razlike....

Sale tvoj auto je nabrijan bruka ide za medalju,ljudi koji voze samo m-a kazu da ima vidljive razlike izmedju 3.0 i 3.2.A zasto su radili taj 3.2 koji je jaci za 35ps kad ide isto kao 3.0?Nije taj 3.0 ni malo nejak cak naprotiv ali 3.2 je 3.2!Ko ne veruje nek pita Nikolu(covek samo vozi M-ove) , vozi M-a BG-321-00 !

Link to post
Share on other sites

slazem se,i ja kazem da ima razlike,ali veoma male,pogotovo ako poredimo 3,0 sa 6-stepenim i 3,2 sa istim menjacem....ali to nepravi SKORO nikakvu razliku u realnosti,na ulici,a ...znam taj M-3,321-00,stoji na pumpi na auto-putu,stvarno lep primerak ( fabricki ),ali samo to....

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 2 years later...

lomara, eno ga vuce se po oglasima i dalje, gledo ga ja prosle godine, ima na forumu opis stanja... u principu da ga ceni i 1000e pa se ne isplati koliko mu sve fali da bude dobar auto...

Link to post
Share on other sites

Recikliramo, i dizemo iz mrtvih i mi automobile, koje ljudi sa zapada bacaju u otpad. Nije mi tesko bilo da i ja podignem temu iz mrtvih, ne zbog toga da bi se o njoj pisalo, veç se odusevim voljom i trudom koji su pojedini ljudi posvetili ili i dalje posvecuju njihovim ljubimcima! E to zasluzuje paznju!

Link to post
Share on other sites

a i motor je prodat, u autu je 2.0 koji na svakih sat vremena ispisa po po malo ulja, ceo iscukan pun gita koji je naravno ispucao, pola stvari ne radi, ofucan enterijer, nebo odlepljeno, klima funkcionise prego zasebnog tastera kao prekidac za stonu lampu, ceo motor mastan, gume nula i jos puno detalja... inace auto je i sada na oglasu ... inace pogresio sam nisam ga prosle godine gledao vec u julu 2011

http://www.polovniautomobili.com/oglas2965548/bmw_320_coupe_m3/

Link to post
Share on other sites