Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No comment. The best car. Brate svaka čast. Auto je :) :) :bomb: , a uz to ide kao sam :) :) :)

Link to post
Share on other sites

hvala,hvala na svim ovim komplimentima za auto.... one fabricke felne su bile samo par dana na autu,a inace dosta toga na njemu nije fabricko,pocev od bregastih(GT),kompijutera,komplet vesanje...itd

Link to post
Share on other sites

prejaka boja na prejakom autu.... :D ;) :D mnogoooo je mocan.... vratio bi mu zadnji ///M branik i njegove originalne motorsport felne.... uzivaj brateeee

Link to post
Share on other sites

Sad opet gledam slike... ne vidim ventilator (visko) izmedju hladnjaka i motora (fale i plastike i usmerivaci oko ventilatora)... mozda je zbog ugla, ali prilicno sam siguran da bi trebalo da se vidi na slikama. Evo, na ovoj...

img0169resizeps3.jpg

Link to post
Share on other sites

visko je namerno skinut,jer nema potrebe za njim,(kad je motor dobar)jer ga po potrebi hladi ventilator klime... i da,sto bez potrebe baciti par konja na to....ove plastike....su mi nevazne,cak mislim da ih imam negde u delovima....

Link to post
Share on other sites

iii,da mislim da nazad mnogo bolje stoje dublji branici kao ovaj, od fabrickih,M-ovih,kada imate VECI SPOJLER na gepeku,jer se M-ov zadnji branik dosta suzava dole,pa prosto izgleda smesno...ali normalno stvar ukusa... evo slike neke druge stvarcice,kojom sam ja odusevljen,posle motora ovo je za mene najbolja stvar na mom autu,i preporucio bih je svakom,pogotovo onima sto voze M3 img0167resizegl0.jpga

Link to post
Share on other sites
visko je namerno skinut,jer nema potrebe za njim,(kad je motor dobar)jer ga po potrebi hladi ventilator klime... i da,sto bez potrebe baciti par konja na to....ove plastike....su mi nevazne,cak mislim da ih imam negde u delovima....

Moze da radi, ali vodi racuna o temperaturi motora... Oni koji voze bez glavnog ventilatora stavljaju hladniji termostat i menjaju prekidac el. ventilatora da se pali ranije - ima o tome na netu...

Takodje, preporucuje se drugi odnos voda/antifriz.

Da bi pratio temperaturu motora, trebace ti ozbiljniji instrument u kabini...

Link to post
Share on other sites

bla,bla,bla.... svasta pise na internetu,pogotovo o kolima,svi su kao neki majstori,svi kao nesto znaju odavde,odande,videli ovde procitali ovde,a na delu....iskreno kod nas neznam da li postoji 5-6 bas dobrih majstora kad su u pitanju M-ovi. Tako da da je najbolje da svako resava svoje probleme,a ne da trazi tudje....i,da ovo je predstavljanje automobila....!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Auto je dosta dobar ali je i dosta unakažem plastičarenjem i ostalim cigo tuning djelovima ... šteta

Link to post
Share on other sites

Ni meni se iskreno ne svidja zadnji deo nikako, ali bitno je da je srce njegovo i ostatak auta u fabr. stanju ! Ne bih se slozio sa tom konstatacijom u vezi fabrickog M branika, ali svako ima svoje misljenje i ukus i ja to postujem B)

Kakvi su to amortizeri kad ih toliko volis, koji proizvodjac i koje opruge vozis ?

p.s aj mi prodaj enteriejer :D

Link to post
Share on other sites