Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ha,ha,ha..... pozdrav za trigera,mislim vazno je biti iskren! svidjaju mi se komentari,pogotovo za one plastike....ali dobro neznaju svi da prepoznaju"RIEGER" ili nesto drugo. e,da odgovorim i na neko ozbiljnije pitanje; radi se o BILSTEIN platformama,koje su normalno stelujuce,i ekstremno,ekstremno tvrde. mislim moze kao da se podesava i tvrdoca,pored visine,npr,kada podizem auto pored prednjeg tocka,podigne se i zadnji tocak,a pri tom tockovi se ne opuste ni 2-3 cm . ma,bukvalno za piste,posebno sam zadovoljan ponasanjem auta na vecim brzinama....to je posebna prica,totalno drugacije od fabricke verzije (i,da veoma je vazno da napomenem da su te platforme bas za ovaj model) mislim vidjam cesto da ljudi neke stvari sa M-ova stavljaju na neke druge modele,mislim na vesanje i sl.,sto niko ne preporucuje od tih proizvodjaca. a,sto se tice sedista ova nisu na prodaju,imam druga M-ova,ona siva sto su u kombinaciji prev. koza i stof,sa tapacirima,za coupea e-36

Link to post
Share on other sites

Inače riger kao riger ima dosta neukusne spojlere , tako samo informativno da znaš da ime ne predstavlja ništa .

Link to post
Share on other sites

Iskreno nisam do sada video vise od 2 branika koje Rieger pravi, a da lice na nesto.

BILSTEIN je keva ali u ovom slucaju ..... ja bih se ipak drzao fabrickog resenja...mada opet to je samo moje misljenje :D

Sve u svemu...auto izgleda OK, nema sta.

Link to post
Share on other sites

Frende vidi ovako , znam ja da ti misliš vidi ti sada njih oni se kao nešto bune , ja ti samo kažem iskreno što mislim o autu .

Bilsten ti iskreno i nije neko riješenje , bolje da si ostavio tvorničke ili pokušao naći originalne polovne, a ako si već htio staviti nove amortizere onda si trebao ići na KW gewindu , jesu skupe ali vrijede .

Što se tiče auta rekao sam ti da dosta dobro izgleda ali da me smeta par sitnica ( obrve , pragovi, šank na zadnjoj haubi .... )

Link to post
Share on other sites

ok,cenim svacije misljenje... ovi bilstein-ovi su zamenili fabricke DOBRE amort. i opruge,i izasli su mnogo,mnogo vise,sta pricati vise kada im je kataloska cena bila preko 1400gbp odnosno funti,ali to nije ni vazno,poenta moje price da mi je auto jos bolji,sigurniji sa njima,ali to mora da se proba da bi se videla razlika.....tako da ako budemo imali prilike da se vidimo rado bih ti ustupio da probas auto...i da cujem komentar posle probe.... jer svako ko ga je probao ostao je bez teksta...

Link to post
Share on other sites

ovaj gt-ov spojler na gepeku je mozda jedini spojler koji dobro stoji na ovom autu,po mom ukusu,ali mislim da svakom modelu e-36 linija vise dolazi do izrazaja bez tog zadnjeg spojlera na gepeku... ali opet , ukusi su razliciti..

Link to post
Share on other sites

...o ukusima ne vredi raspravljati, bitno je da je ovo dobro odrzavan auto i da se vozi kako jedan M treba da se vozi !

Link to post
Share on other sites

Riger nije losa firma i pravi dobre stvari ali ne bas uvek preterano lepe,mada na ovom auto je sve prilicno lepo leglo sto se plasticni delova tice.a sto se tice bilsteina mislim da je bolji od fabrickog,samo ne za svaki dan voziti pogotovo po nasim putevima posto je tvrdji od fabrickog,ali zato za krivine je mama.a sto se felni tice ove mu bolje stoje nego motorsport

Link to post
Share on other sites

slazem se potpuno,pogotovo o ovom delu o voznji M-a!!!!! ima dosta M-ova ali se vrlo malo voze....i to nekako ih mnogo bre cuvaju,mislim znam skup je to auto,ali ako ti ne podize adrenalin,dzabe sve!!! neke vidjam da ih toliko sporo voze,da imam utisak da ce auto da zaplace!! :D mislim kad bi mogao,naravno!!!

Link to post
Share on other sites
slazem se potpuno,pogotovo o ovom delu o voznji M-a!!!!! ima dosta M-ova ali se vrlo malo voze....i to nekako ih mnogo bre cuvaju,mislim znam skup je to auto,ali ako ti ne podize adrenalin,dzabe sve!!! neke vidjam da ih toliko sporo voze,da imam utisak da ce auto da zaplace!! :pleasantry:mislim kad bi mogao,naravno!!!

Istina, M ne podnosi sporu voznju, hoce da se ulenji - zato ga treba stisnuti ponekad... O kvalitetu naseg goriva ne treba ni trositi reci,a za M je potrebno 98 oktana. Da li koristis neke aditive za gorivo?

Link to post
Share on other sites

uglavnom neke Castrolove proizvode,one limenke L Moli,NOS,mada gorivo je toliko lose....da skoro nista ne pomaze. bila je neka prica da ce ona pumpa ELP, kod Arene,dobiti neko bolje gorivo,ali to je bila samo prica, jer drzava valjda nedozvoljava uvoz......nego sve preko NIS-a ide. osvezenje za auto je kada neko iz inostranstva na foru donese neku kantu SHELL-a 100 oktana,pa malo oraspolozis masinu.... ali onda opet sipas nasu "vodu" iii...

Link to post
Share on other sites
a,sto se tice sedista ova nisu na prodaju,imam druga M-ova,ona siva sto su u kombinaciji prev. koza i stof,sa tapacirima,za coupea e-36

Moze sto da ne,reci mi cenu pa cemo se lako dogovoriti ako je cifra realna :D

Link to post
Share on other sites
visko je namerno skinut,jer nema potrebe za njim,(kad je motor dobar)jer ga po potrebi hladi ventilator klime... i da,sto bez potrebe baciti par konja na to....ove plastike....su mi nevazne,cak mislim da ih imam negde u delovima....

Ne verujem da su Nemci bilo sta sto je visak stavljali na ovakav auto, ali ako se kod nas utvrdi onda mora da je tako.

Link to post
Share on other sites

pazi,sve je to ok,sto kazes,nisu ga nemci slucajno stavili, ali radi se o tome da moze i bez njega da radi,i da ni u jednom trenutku ne napravi problem...( cak i na 45c spoljne temperature ) normalno pod uslovom da imas klimu,ispravan ventilator,cista oba hladnjaka,g-30 unutra.... a, i ko ne misli tako ne treba da ga skida i to je kraj te pricice...

Link to post
Share on other sites

znaci ne bih imao da dodam nista komplimentima koji su vec dati, meni se od ovih vidljivih stvari ne dopada taj zadnji spojler, to je 100% visak na njemu, taj auto treba da bude diskretan jer ovako lici na ulicnog trkaca sa tim spojlerom.

Unutrasnjost je B) znaci sedista su do jaja :mellow:

voleo bih da vidim kako macchina ide... :D

Link to post
Share on other sites

bregaste su od GT-a,mnogo ostrije od standardnih. Imam neke klipove,ali je to uglavnom sa telefona,snimano iz ruke. radim na tome da nadjem one male kamere sto se fiksiraju na auto, Bane IS je spominjao nesto na tu temu,da moze da ih nadje,pa cim uspe u tome eto i klipova...

Link to post
Share on other sites