Recommended Posts

snimci su sa telefona,pa steta pogotovo za treci klip sto telefon nije ostao u autu,jer bi zvuk jos vise dosao do izrazaja...na prvom klipu put je malo losiji ( N.sad-Bgd ),,a u drugom mislim da smo tu proveravali potrosnju na250-260,koja iznosi 19,6lit,kikiki. u svakom slucaju mislim da su dobri s obzirom da su spontano snimljeni i to telefonom,i pozdrav za Baneta IS-a,koji ih je snimio i postavio na forum!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ima li šta bolje nego poterati M-a u crveno

def nije mesto zadnjem spojleru tu gde jeste jbg volim fabriku ali bez obzira na njega auto je 1/1

Link to post
Share on other sites

A jesi li probao da sipas etanol u rezervoar ne bi li malo podigao oktansku vrednost naseg goriva? Ne naravno samo etanol, vec u odredjenoj razmeri?

P.S. Auto je do jaja. A komentar ti je najjaci, kad vam se ubacio lik u trecu traku sa 60km/h. "Vidi ovu budalu", a ti cepas 260km/h. ;)

Link to post
Share on other sites

da li se meni čini ili upravo gledam sliku ovog auta u oglasima - 95 god. presao 225000 km za 9.500e.

pa nije valjda da ces da ga prodajes...?

Link to post
Share on other sites

ma samo da mi je pristupacan shell V-power,to je sasvim dovoljno da mu dodatno uzburka krv... a,da pa dosao je red i na njega,mislim na prodaju,bio je u planu neki e-46 coupe,pa cak i neki motor,ali to je proslo,sigurno je da ce biti BMW,neki jaci dolazi u obzir,ali samo na "stranim tablama".... videcemo....bicete obavesteni...

Link to post
Share on other sites

Testiranje pokazalo da je Shel V-power identičan kao Tifonov eurosuper 98 ako ti to pomaže ipak ti je HR bliže malo

Link to post
Share on other sites

Brate auto je ljuta azdaja ide kao nebesko vreme jbt 260 ladno svaka cast!

Link to post
Share on other sites

ima,ima blokadu....ali svi se zavaravaju oko maximalne brzine 3.0 i 3.2,skoro da je ista,vec je razlika u ubrzanju...fabricki cak za nijansu bolje ubrzava 3.0 do 100km/h,ali 3.2 dolazi do izrazaja posle .... ali to su razlike 0,1...0,2sek,i da na ovom je nekada bio 6-stepeni menjac...(ne fabricki)...itd.....u svakom slucaju to su toliko male razlike....

Link to post
Share on other sites