Recommended Posts

Pozdeac, u zadnje vrijeme angel eyes na desnom faru je poceo je biti slabiji, zapravo skroz malu svjetlos je prizao, a zatim je danas prestao skroz da radi. Otvorio sam far, izvadio, i primjetio sam da od 4 led-a samo 2 rade, i to skroz malo, gotov pa nikako, zatim sam skinuo i lijev angel eyes, tamo su radile samo 4 leda. Ono sto me zanima koji angel eyes sad da ganjam, koja je preporuka proizvodjaca, posto na ovima ne pise nista, nema nikakve oznake. Ono sto sam gledo po ebayu, primjetio sam da imaju samo 2 led diode na sebi, a kod mene su 4 . Dal ima kakve razlike?

Link to post
Share on other sites
 
 
 
 
1 hour ago, frank said:

Mrka kapa od Alija trenutno,dok ne reše ovo sa coronom obustavljeni svi letovi ka Evropi.

Zavisi sta narucujes, neke stvari salju iz Svedske ili Spanije za Evropu. Nisu Kinezi bas toliko glupi :D 

Link to post
Share on other sites

Nisam znao za taj podatak,Kinezi su čudo.Ja naručio nastavak za auspuh par dana pre zvanične pojave virusa,stigao do pekinškog aerodroma i tamo sad zapelo,baš sam kurate sreće.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
On 2/21/2020 at 9:14 PM, frank said:

Nisam znao za taj podatak,Kinezi su čudo.Ja naručio nastavak za auspuh par dana pre zvanične pojave virusa,stigao do pekinškog aerodroma i tamo sad zapelo,baš sam kurate sreće.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

Koje ti je auto pa si narucio nastavak? I ja sam.htio za svoj bmw e90 da narucim, al mi nesto one dimenzije na aliexpressu i ove moje na auspuhu nisu iste. 

Link to post
Share on other sites
On 2/21/2020 at 7:52 PM, frank said:

Mrka kapa od Alija trenutno,dok ne reše ovo sa coronom obustavljeni svi letovi ka Evropi.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

Narucio sam angel eyes sa ali expressa prije 2 mjeseca jos nije doslo, a prije mjesec sam anrucio brembo cover za locnice stiglo je vec

Link to post
Share on other sites

E46,316. Inače stigao je nastavak prvih dana marta. Malo sam se za'ebo,ne odgovara mi na auspuh,previše štrči,danak neiskustvu. Kvalitet nikakav što se mene tiče,iako je oglašen kao "stainless steel" nije ni blizu. Da reklamiram i vraćam nemam živaca.311a640483a6bbe95f6f0a9f8eefde82.jpg

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...