Nov na forumu, svez u Nemackoj


Recommended Posts

Pozdrav

Oduvek sam ljubitelj BMWa ali nisam imao priliku da posedujem ni jednog jos uvek

Zato sam se preselio u domovinu najboljih automobila, i neogranicene brzine na autoputu, pa se nadam da cu uskoro predstavljati i neki Bavarski biser :)

rodjeni brat je prosle godine pazario f30 328i  ... ljudi moji, osmeh oko glave imam sa tim kolima :D

Milan :D

Edited by fxxM
Link to post
Share on other sites

Dobrodošao Milane. 

Kamo sreće da i mi imamo bahn-ove k'o u švabiji, pa još i plate ko tamo, ala bi se osmesi nabacivali... :)   Tako da dok ne nabaviš svog "propelerca" uživaj sa bratom i f30 328i, mogu misliti kako ide, kada i ova moja raga nabaci do 200km/h dok trepneš... Al' naši putevi i propisi to ne trpe, pa se samo s vremena na vreme na boljim i praznijim deonicama tako "produvam motor" na par minuta... van toga samo po propisu, tempomat na 130km/h i laganica (ako je bar za neku utehu, potrošnja je tada simbolična).

Edited by Sigtran
Link to post
Share on other sites

Dobro dosao.

Nije to samo domovina dobrih puteva i odlicnih automobila :) . Kamo srece da tu neku socijalnu pravdu i politiku uspemo da izguramo i kod nas. Pa bar 1/3 :) . Jebo kola koja idu 200+ ... ne zurim ja nigde toliko :D 

Link to post
Share on other sites

U Nemačkoj kad je lošija deonica ograniče na 120-130. :)

Meni je u vožnji po Nemačkoj najlepšu deo sama kultura vozača na autoputu.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

to sto je ovo domovina mog omiljenog brenda, i sto se vozi bez ogranicenja je bio deo odluke da dodjem

naravno, kultura i uredjenost drzave, sigurnost i ne razmisljanje o egzistenciji takodje

da ne idemo u politiku, ovde smo zbog plavo belih :D

 

jedva cekam da nabavim jedan sebi, pa prenosim utiske odavde, i sa autobahna, i ostalo...

do tad, hvala na prijemu, odoh da citam dalje :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...