Adaptive lights na E60


Recommended Posts

Postovani entuzijasti. Gledajuci malo po ETK (zbog viska vremena) i po svojoj dokumentaciji, ogledam da imam opciju 

S524A Adaptive Headlights

Sad me zanima posto je moj auto matoriji (2003) a ima xenone (S522A), Da li se pod tom opcijom uzima samo pracenje puta (levo-desno) ? I da li bi za automatska duga svetla trebala opcija S5ACA (High-Beam assist)? Ima li ko iskustva sa Retrofitom ?

Link to post
Share on other sites

Ukoliko ti auto ima fabricki xenon,samo kodiranjem moze da se odradi bixenon jer on vec ima kablove sprovedene i svako socivo je bixenon
A za skretanje farova to jedino ako ti auto posjeduje dynamic xenon farove35ec7b0068ef0ef595c25b4935fb4611.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ima Ima Fabricki xenon sa pracenjem puta :) nego me zanima za samo dizanje svetla ( da kako ti kazes da ima fabricki blendu ili stagod da treba), naravno pretpostavljam mora da se menja i Srednji retrovizor. Da li treba LM2 ? Hvala svakako, pozdrav

Link to post
Share on other sites

Ja bih radije da nemam te adaptive xenon farove. Gledao sam jednu cetvorku prije nego sto sam kupio moju, lijevi far je imao neke probleme, iz cista mira pocne razroko da baca snop, ljevo i uvis. Provjerio na ebay, nov kosta $1,500. Tako da, ako mogu da biram, bih radije imao obicne farove, ali avaj, sta je tu je.

Link to post
Share on other sites