Kupovina BMW automobila


Recommended Posts

14 minutes ago, MarlonRR said:

Mislim da nije na tebi da sprovodiš zakon, a šta ako taj čovek živi ulicu do mene? Igrom slučaja.

Mislim da nisi relevantan da sprovodiš zakon.

Pozdrav za tebe, ja poštujem mere prevencije i zaštite. Celokupno vreme nije bilo ni pola sata okruglih tako da...

I da dodam samo da ne želim da učestvujem više u temi, može administrator da zaključa i obriše temu, jer ovo ne vodi više nigde, odgovore i komentare vezane za automobil sam tražio, a ne savetnika u vezi zakona i da me neko optužuje za zloupotrebu vezanu oko policijskog časa.

Evo da čoveku bude lakše, lagao sam da sam se pogledao automobil, nisam. Provozao sam ga u igrici, pa sam se vratio u realnost, malo sam pomešao pojmove, šta ću kada sam lažov, od ovih poštenih se čovek malo pomuti. Igrica je bila dosta realna, pa mi se na tren učinilo da je stvarnost, e šta ova izolacija uradi čoceku. 😀

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Kako si ga video za vreme policijskog casa?

Možda čovek ima dozvolu za kretanje, prosto! Imam je i ja, nije sveto pismo, i koristim tu mogućnost ako mi treba, ako ne sedim kući i odmaram 

Link to post
Share on other sites

dredger je bivsi inspektor, zato je tako odreagovao, sada ce da ga prati putem ip adrese i APS! :D

bmw sestaci benzinci i u manjim karoserijama kao sto je e46 kupe je isao ko k***c a trosio ko satl! kamoli u E60 koji je sifonjer za e46 xD i automatik je prava stvar za takav auto.. Secam se kada sam imao onaj 330ci kabrio, bas sam poredio sa Vladom Pantelicem naspram njegovog 325ci kupea i kaze da je moj iako je kabrio i tezi, da se oseti da je nekako agilniji, sto znaci 3.0i bmw za srecu xD  

isto kao i u A6 2.4 v6 ide kao ranjeni konj xD  

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites

Čovek se zezao i šala je odlična, lepo sam se nasmejao... 🙂

Nikakva losa namera i popovanje, obicna pošalica, nema potrebe dizati galamu, jer ponavljam - nema nikakve lose namere.

Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Stefan L. said:

dredger je bivsi inspektor, zato je tako odreagovao, sada ce da ga prati putem ip adrese i APS! :D

bmw sestaci benzinci i u manjim karoserijama kao sto je e46 kupe je isao ko k***c a trosio ko satl! kamoli u E60 koji je sifonjer za e46 xD i automatik je prava stvar za takav auto.. Secam se kada sam imao onaj 330ci kabrio, bas sam poredio sa Vladom Pantelicem naspram njegovog 325ci kupea i kaze da je moj iako je kabrio i tezi, da se oseti da je nekako agilniji, sto znaci 3.0i bmw za srecu xD  

isto kao i u A6 2.4 v6 ide kao ranjeni konj xD  

Onda ispada da 2.4 vtec sa 190ks ne ide uopšte loše, a ima 2 cilindra manje od gore pomenutih, i tu opet dolazimo do dileme sta uzeti do 2.5 benz atmo... jer ako e60 i A6 nisu zadovoljavajuće sta je rešenje... 

Link to post
Share on other sites

imao sam akorda 2.4 type S, bas taj sto si naveo,  nisam bio ocaran ni tim automobilom sto se tice starta, ali kada se zavrti preko 5500, mislim da se tad pali ivtec ne secam se, dobije solidno na brzini, i pored svega jako kvalitetan auto!

Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, Stefan L. said:

imao sam akorda 2.4 type S, bas taj sto si naveo,  nisam bio ocaran ni tim automobilom sto se tice starta, ali kada se zavrti preko 5500, mislim da se tad pali ivtec ne secam se, dobije solidno na brzini, i pored svega jako kvalitetan auto!

Da start mu je bulja, posebno moj koji je automatik, ali meni ne smeta, pošto hoću Cu2, taj sledeći ću da flešujem, onda se vtec pali na 4500 i ide dosta bolje, na cl9 se pali tek preko 6000 i onda leti, e sad vozio si dosta nemaca u odnosu na gore pomenuti e60 520 i 525 ili A6 2.4 kako ide Honda? 

Link to post
Share on other sites

Sva ta kola su isla bolje dosta kad su bila nova, kod atmo motora se dosta lakse primeti da je los motor jer za razliku od turba nema stap i kanap resenja kao kod turba tipa cipujes ga na fabricku konjazu vec mora generalna :) Kolko je prica bilo u moj 1.8 dere 2.0 i slicno, kad su novi nema od toga nista.

Link to post
Share on other sites
Sva ta kola su isla bolje dosta kad su bila nova, kod atmo motora se dosta lakse primeti da je los motor jer za razliku od turba nema stap i kanap resenja kao kod turba tipa cipujes ga na fabricku konjazu vec mora generalna [emoji4] Kolko je prica bilo u moj 1.8 dere 2.0 i slicno, kad su novi nema od toga nista.
Kad je motor les dzabe mu sve,sa chipom se sahrani samo. Ja sam sa mojim e60 ostavio par cipovanih a moj na valjke izbacio 213.2 konja od fabrickih 217.6

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Atmosferci zbog manjka obrtnog mnogo vise osecaju tezinu auta i tezinu tockova (ako su neki 19 recimo sa sirokom gumom), pogotovo je sa vecom klasom auta to izrazenije jer su vise izolovani.

Tako da za osecaj ubrzavanja bez napora i da lagano nosi karoseriju, treba pre obrtnog (sto znaci zapremina i/ili turbo), a i dobar automatik mnogo doprinosi tom osecaju (dok sa nekim losijim mozes imati osecaj da je priklao motor).

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, 600 said:

Da start mu je bulja, posebno moj koji je automatik, ali meni ne smeta, pošto hoću Cu2, taj sledeći ću da flešujem, onda se vtec pali na 4500 i ide dosta bolje, na cl9 se pali tek preko 6000 i onda leti, e sad vozio si dosta nemaca u odnosu na gore pomenuti e60 520 i 525 ili A6 2.4 kako ide Honda? 

najprostije onako seljacki da bi se shvatilo, ima agilnost, ide bolje u odnosu na pomenute modele.. 

Link to post
Share on other sites

U poslednjih mesec dva sam probao dosta razlicitih auta, najvise me odusevi G30, 520d 2018 godina, ide dobro, ne kao 530 logicno :) ali toliko glatko lepo neosetno,  udoban auto kao da sedis u S klasi mercedesu prethodna generacija ne ovo sad najnovije. Probao sam E66 730d ristajlinga, super auto ali nisam nesto bio wow odusevljen verovatno jer su ga stigle godine.. ali i dalje ce mamiti moj osmeh kada god ga vidim jos ako je crn ihhh :) probao x5 E70 3.0d ista godina 2008, tu iskreno ne znam sa bih rekao, neutralan, mozda jednostavno nisam navikao da vozim dzipove. 

Link to post
Share on other sites