Recommended Posts

Na 128. ove zime sam vozio i na 135 ali na svakom poskakanju zakacinju rubove.. Tako da se sledece zime skidaju.. 

Inace na 128 su 275 30 19 pozadi a napred 245 35 19... 

Letnje su dosta nize pa nemam problema dok su zimi 245 40 18 na sva 4 tocka...

Inace distanceri su samo na zadnjim tockovima.

Edited by Djura89
Link to post
Share on other sites

Stavio sam ih na zadnje, gde sam stavio et34 felne, i super izgleda, taman u ravni sa karoserijom. A napred su mi et 15 bez distancera i ok su, da ocu da bude bas bezobrazno mogao bi max 10mm distanc da ide. Imam distance i od 35 ali ih nisam stavio. [emoji23]

Inace su mu 245 40 18 fabricka preporuka gume, cudi me da kaci sa tim. Onda bi ti sa 17/225/50 jos vise kacio.

Nemam siber. Sto pitas? [emoji846]

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Malo je nelogicno ali kace :) mislio sam da su amortizeri otisli pa sam i to proveravao.. medjutim amortizeri dobri, vratio letnje gume i sve u redu :) 

Imam problem sa siberom, nikako da resim, na 100 mesta sam bio svi me gledaju bledo :)  Svako pogleda kanale koji odvode vodu ( to sam i ja prvo uradio i voda ide bez zadrzavanja) ali ja i dalje posle svakog pranja ili kise imam vodu u nogama.. izbacio sam post ima i slika gde tacno ulazi voda. skidao sam nebo i video gde prolazi ali ne znam kako uopste stigne do tamo, jedino da keder nije dobar??

Link to post
Share on other sites
Malo je nelogicno ali kace [emoji4] mislio sam da su amortizeri otisli pa sam i to proveravao.. medjutim amortizeri dobri, vratio letnje gume i sve u redu [emoji4] 
Imam problem sa siberom, nikako da resim, na 100 mesta sam bio svi me gledaju bledo [emoji4]  Svako pogleda kanale koji odvode vodu ( to sam i ja prvo uradio i voda ide bez zadrzavanja) ali ja i dalje posle svakog pranja ili kise imam vodu u nogama.. izbacio sam post ima i slika gde tacno ulazi voda. skidao sam nebo i video gde prolazi ali ne znam kako uopste stigne do tamo, jedino da keder nije dobar??
Imao sa siber na e46, i cim sam ga uzeo poceo da mi "zapinje" i da se teze otvara i zatvara. Raspitivao sam se malo ko to radi i dobio kontakt za Bogdana u Ns, isao da pitam za cenu i sta je u pitanju, ali sam bio odustao od popravke kod njega tada zbog cene, bila nesto velika cifra ne secam se tacno vise. Posle toga uzeo sam da pogledam, ono se klizaci samo rasusili bili, ja podmazao i nikad vise problema. Ako ti nije daleko Ns, nacu ti kontakr da pitas. Covek je radio panorame uspesno i bukvalno sve oko Bmw, odes do njega i vidis sta ce reci.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Pa ono, nije mi bas blizu, jedno 500-600km :)  ali mozes da mi ostavis broj, pa ako budem u prolazu mozda svratim... Planiram prvo do Nisa da malo sredim bembaru, samo cekam da se otvore granice... :)

Hvala u svakom slucaju. Veliki pozdrav. 

Edited by Djura89
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...