Recommended Posts

Pozdrav drugari, zanima me da li i sta mogu da ucinim na M52B25 da povecam snagu a da ne najebem posle na tehnickom? 🙄 Znaci nista dodavanje turbo punjaca i slicnih zajebancija, a zaobisao bih i razbusivanje bloka... da li postoji neki nacin da dovedem ovih 170 ks na 192 kao u 525i jer je isti agregat i ako postoji, kako se naj bezbolnije to moze uciniti? 😁😇

Link to post
Share on other sites

Hvala puno burazeru, tacno informacije koje mi i trebaju! Samo i naj osnovnija varijanta je koliko vidim poprilicno skupa... mislim ako neko zna preciznije cene za doticne delove, bilo bi super da me preciznije upiti... olaksani zamajac, chip tuning, dizne od 2.8 i cela usisna grana m50b25... kao i cena bregaste od s52 😇

Link to post
Share on other sites

Možda ti je najbezbolnija varijanta da prodaš svoj auto i pokušaš da nađeš 530i,228 KS, bombonica[emoji108]. Ili možeš da se igraš sa svojim i pukneš brdo para i pitanje dal' ćeš dobiti ono što si hteo,na tebi je buraz.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites

Ma jasno je to kao dan, samo mi zaista ne pada na pamet da dajem 90.000 za registraciju ovim lopovima... pored toga, ovau e39-ku imam vec 14 godina, tako da sam malo i emotivno vezan za njega, a menjao sam mu motor, ceo enterijer, farbao ga u drugu boju, celo ozvucenje mu radio itd...ovako za cenu jedne ili dve registracije maltene, mogu da ga nasviram da ide kao 530, a imam jos auta i motor pored ove e39-ke, tako da mi nije smak sveta ako igranje potraje, zato sam i dosao na tu ideju...

Link to post
Share on other sites

U pravu si za sve,pogotovo za onaj deo u vezi emocija prema kolima. 14 godina,ej...pa ja sam skoro zaplakao kad sam se posle dve i po godine odvajao od prošlog auta, potpuno iracionalno al čovek se veže jbg,ko za kera[emoji3]. Onda ako je tako piči,namunji ga lepo i uživaj.

Evo ti jedna preporuka, BMW KLINIK Šabac,čovek je mag za te stvari. Pozovi,raspitaj se...

http://bmwklinik.com/

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites