Recommended Posts

Pozdrav svima,

 

Ja sam Srđan.

Skoro sam kupio BMW E91 320d. 2011. 225000km. Čuveni N47.

To mi je prvi BMW.

Nisam planirao da ga kupim, nego natrčah na povoljan u Holandiji. Uvezem ga u ovom vanrednom stanju i pravac kod majstora. Kažem mu mijenjaj sve šta treba. Preventivno smo promijenili lanac i još štošta. Nadam se da će me služiti pouzdano, bar neko vrijeme. Namjena mu je da bude porodični auto.

Link to post
Share on other sites

Ne znam, nisam tražio da vidim. Promijenio sam ga preventivno. Čovjek koji ga je dovezao iz Holandije mi je rekao da se ne čuje. Ja ga, takođe, nisam čuo (mada ni nemam uvo za to). Sva ekipa savjetovala tjeraj, ne mijenjaj ništa, ne ulaži.

Sa druge strane majstor reče da se čuje.

Ja sam već svakako bio naumio da ga mijenjam, jer sam bio siguran da nije rađen. Pa sam i sredio sve što je trebalo.

Pokazao mi je majstor dva auta u garaži. Na jednom je mijenjao lanac na 135000, a na drugom na 270000. Toliko o tome.

Elem, kupio sam ga za sebe, a ne da preprodajem, te se tako i odnosim prema njemu. Ne pada mi na um da vozim porodicu u autu, po principu - može to još.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...