Recommended Posts

Skoro godinudna bez kola, nisam se vratio BMW-u, f30 mi se ne svidja, f10 ni sam nemam pojma sta da mislim. Odlucio sam se za najveceg rivala... model w 204, om 651 od 136 ks i 360 nm, prvi i jedini vlasnik. Model c 200,2013-to,dakle zadnja godina proizvodnje, redizajn. Potpuno drrugacija filozofija voznje i izrade automobila.

e579c74232553ee72428170949565e5f.jpg

 

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites

Moj omiljeni auto [emoji3059] Ubaci neku sliku iznutra

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites



Moj omiljeni auto [emoji3059] Ubaci neku sliku iznutra.

Godinama sam vozio S203 pa sam imao Oktaviju pa sam opet kupio S203 restajling. Sledeca je ovakva 204.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
 
 
 




Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Prva lepa mecka po meni :) Kako trpi grad? I generalno kakvi su ti utisci sa cenama delova, neke mane i vrline?
mnogo laksi za parkiranje od bmw-a, manuealc menjac ima mana, prva brzina krataka i obavezno trzne. Sto se delova tice, jqvicu kada bude.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Zato i pitam mnogi se zale na kreni stani voznju pa odu na automatike ali ostanu na mecki.. Sve u svemu neka sluzi kako treba a ostalo nije ni bitno tolko navikne se covek na sve :)

Link to post
Share on other sites

Dobro si uspeo da udješ u to dvorište, tj. dobro da nisu pustili kerove na tebe 😃😃

Edited by Sicko
Link to post
Share on other sites
Dobro si uspeo da udješ u to dvorište, tj. dobro da nisu pustili kerove na tebe [emoji2][emoji2]
vidis bre da je bmw

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Odlicna je mecka. Mecka je skroz drugacija od bmw-a, dizeli pogotovo. Ne voli u obrtaje, prva brzina je bukvalno samo da krenes, ne voli natezanja. 

Inace svaka cast bmw-u, audiju i mecki. Prave slicna vozila sa 100% razlicitom filozofijom.

Link to post
Share on other sites

Audi mi je samo sminka, bar takav mi je utisak, dok za bmw i mercedes mogu reci jedan te isti proizvod na dva razlicita nacina.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Mečka je mama. Bmw te tera da stiskas gas, a Mercedes te navodi da ne juris nego da uzivas. Tako su ih namestili. 

Edited by dredger
Link to post
Share on other sites

Lm, automobil je dobio digitalnu zastitu, u pitanju je igla, author alarm.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Mozda, ali je razlika minimalna a ovo je 2.2. Samo cekam da neko kaze da 1.9 tdi trosi fazon 4L...

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
42 minutes ago, Vedran said:

Mozda, ali je razlika minimalna a ovo je 2.2. Samo cekam da neko kaze da 1.9 tdi trosi fazon 4L...

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Ne, od trosi od -3.6L do +1.2L, zavisno od rezima voznje. Znaci moze i da proizvodi i da trosi.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Vedran said:

Mozda, ali je razlika minimalna a ovo je 2.2. Samo cekam da neko kaze da 1.9 tdi trosi fazon 4L...

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

 

 

 

 

Moze 4,5 bez problema moj auto, ali da je samo na otvorenom i da ne predjes 90 km/h. 

Link to post
Share on other sites

Hah, pa znam da moze al ko vozi 90 uopste....meni je to nepojmljivo.

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Ovaj podatak uzmite sa rezervom, jos uvek nisam punio i racunao a zatim uporedjivao ali bice

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites