E39 lampica airbaga


Recommended Posts

Pozdrav svima,

Uzeo sam skoro e39 model u imam jedno pitanje. Lampica od airbaga uopste se ne pali kada dam kontakt. Provereno su svi airbagovi na mestu i auto nije imao havariju. Zna li neko razlog?

Link to post
Share on other sites

Мој је 2001 годипте и има диоде у табли. Нема шансе да се извади. 

Сад да ли јемодел  пре рејсталинга имао сијалице нисам сигуран. 

Link to post
Share on other sites
53 minutes ago, milosbmw85 said:

Мој је 2001 годиште и има диоде у табли. Нема шансе да се извади. 

Сад да ли јемодел  пре рејсталинга имао сијалице нисам сигуран. 

 

Link to post
Share on other sites

Mislis da se ne moze skinuti diodica ☺️ ? Ima ljudi koji skidaju sijalice, diodice, kad prodaju auto samo da ne bi svetlela greska. Meni je bio dolazio jedan lik sa instrument tablom da mu " pogasim greske".

Prikaci to na dijagnostiku i sve ce ti biti jasno. Inace, bez dijagnostike tesko da ces znati sta se desava. Samo nagadjanja.

Edited by vranjin
Link to post
Share on other sites

Na mog e39 individuala se nije palila lampica na kontakt,dok nisam skidao tapacir i airbag sa njim od tad mi svijetli tesko mi na dijagnostiku da ugasim. Provjeri testom table radi li,takodje moze osigurac da pregori za tu lampicu

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, vranjin said:

Mislis da se ne moze skinuti diodica ☺️ ? Ima ljudi koji skidaju sijalice, diodice, kad prodaju auto samo da ne bi svetlela greska. Meni je bio dolazio jedan lik sa instrument tablom da mu " pogasim greske".

Prikaci to na dijagnostiku i sve ce ti biti jasno. Inace, bez dijagnostike tesko da ces znati sta se desava. Samo nagadjanja.

Ljudi, vratio se Vranjin!!!

Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, Rocco77 said:

Sija

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

Eto mu nacina da proveri da li postoji diodica ili je izvadjena.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Uradi prostu stvar. Otkaci senzor sa suvozacevog sica i vidi da li će upaliti lampicu. Ako je ne upali onda ne radi lampica. I posle obrises grešku.

Link to post
Share on other sites