Pomoc oko problema sa klimom E60


Recommended Posts

Pozdrav ljudi. Bio sam kod majstora za klimu jer klima nije hladila. Prvi put mi je dopunio freon, rekao da sam ostao bez freona da bi posle 7 dana opet prestala da radi. Drugi put proverio, nije nasao gde pusta, ubaci opet freon sa bojom, odem do Bga i nazad, drugi dan opet ne radi. Sad treci put pod UV lampom ispod haube ama bas nista nisu nasli, zagledali su sve moguce. Kaze kad nije ispod haube, mora biti u tabli. Sto znaci mora se skidati cela tabla da bi se trazilo dalje. Posavetovao me je momak da pazim pri odabiru majstora oko toga (oni to ne rade) jer su zabice krhke i ako se ne uradi pedantno ds posle mogu zavrsiti sa krckanjem. Da li je neko imao slican problem da moze da mi da savet sta bi moglo biti ili da mi preporuci nekog majstora koji je pedantan i dobar?

Hvala Vam unapred.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites

Jako nezahvalan posao, naplate majstori dobro ali kao i svaki majstor udje druga musterija daj na brzinu nesto pa kasnije pozuri na tvom autu da nadoknadi :)  Tacno je da se ne vrati sve kako je bilo fabricki. Moj savet ako imas iskustva uzmes lepo sa drugarom nekim polako na tenane radite i kolko vremena ode ode. Slikas sve i nema greske.

Link to post
Share on other sites

Pozdrav brate. Nemam nesto iskustva a ni vremena, mada sam skoro skidao sve tapacire, polepio sve ihtunge vrata jer je prolazila po koja kap vode. Videcu da odem u jos neki klima servis po preporuci pa cemo videti. Mislio sam da nije neko ovde imao slican problem pa mozda pretpostavlja sta moze biti jer negde mnogo pusta cim ispusti za 2 dana.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites