Recommended Posts

Naravno da nije tajna. 3000 je placen.

Ne planiram nista posebno da budzim na njemu bas zato sto je fabrika ceo. Neke dobre 18-ice i to je to. Razmisljao sam eventualno o multimediji ali sve ce to da saceka da prodje korona jer mi je posao nacisto stao zbog ove bolescine. 

Pre 39-ke sam vozio 325,bio prezadovoljan medjutim slucajno mi izleteo ovaj auto a obzirom da sam zaljubljenik klasicnih bmw a sestaka ovo je bila prilika da uzmem bas ono sto zelim. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Da tacno je. Ja kad sam ga uzeo bio je sa tim gumama i prvo sto sam hteo to je da ih bacim medjutim kod vulkanizera su ih pogledali,ispipali,izmerili saru 8mm i rekli mi da ih ne bacam i da su u odlicnom stanju. Druga stvar ovaj auto ne vozim mnogo tako da sve i da uzmem nove gume i one ce stajati.

Link to post
Share on other sites

Meni je u gepeku rezervna isto oem guma 2002 Pirelli. Bojim se staviti je ako zatreba ne daj Boze. Sinoc bas gledam klip njihov i reko sto mi poznata kombinacija boje i enterijera kad eto ga haha. Topic je auto a i oni su ga kulturno prikazali.

Inace evo jedne slike kako prodje guma koja je stara sa dobrom sarom ali godine urade svoje. 89009b6ed5fc2840d9bffb9301331601.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Jedina zamerka su ove felne, mnogo su uvucene unutra izgleda da je ofset za e46. Moj predlog prodaj te a uzmi fabriku za 39 15cola

 

https://www.kupujemprodajem.com/automobili-delovi-i-alati/auto-felne/alu-felne-bmw-15-5x120/oglas/96558745

https://www.kupujemprodajem.com/automobili-delovi-i-alati/auto-felne/alu-felne-15-5x120-org-bmw-e39/oglas/99576763

Edited by Desmo
Link to post
Share on other sites

Bile su jedne na kp ne mogu da se setim koji je style tacno ali su one sa M5 e39ke gun metal doduse nisu bile jeftine ali definitivno najlepsa za njega. Ako se drzis ovako stock looka 16ke ces lako naci za njega za dobru cenu i sa dobrim stanjem :)

Link to post
Share on other sites

Ove gume sto su dot 4802 cemo da zapalimo driftom a nove gume stizu :) Ne znam da li sam vam rekao ali nekoliko nas iz Obrenovca osnovali smo BMW klub Obrenovac,imamo i jednu masinu e39 530d za drift pa ce nam odlicno posluziti ove gume za paljenje :)

Link to post
Share on other sites