Recommended Posts

Zdravo drugari, pre svega da pohvalim forum koji je veoma funkcionalan i sadrzi puno informacija koje mogu pomoci clanovima. Takodje se zahvaljujem i na prijemu u klub. Od marta meseca sam vlasnik pomenutog auta kog sam odavno prizeljkivao u svojoj garazi 😋. Automobile vozim od svoje 18 te godine, a sada ih imam 43, takodje sam promenio i dosta automobila za ovo vreme. Vec sam rekao da mi je davnasnja zelja da kupim BMW e 46, a sada se to i ostvarilo. Auto je 1800 cm3, 85kw 2003 godina N42 motor o kome sam dosta citao na forumu. Od opreme ima klimu, senzore za svetla ,kisu, mf volan, zadnje parking senzore... Nije FULL 😁, ali nije ni klotara. Na njemu su felne od e 60, mislim da je style 135 sa odlicnim Dunlop blue response gumama. Po kupovini sam uradio servis, zamena ulja i svih filtera, zamena dihtunga poklopca ventila, zamena dihtunga filtera za ulje, dihtunga hladnjaka za ulje jer je tu pustao ulje. Ostao je da se zameni dihtung kartera sto se tice dihtunga. U sopstvenoj reziji sam zamenio natezac lanca, senzor nivoa rashladne tecnosti, auxillary senzor na crevu koje ide iz pumpe u hladnjak, predihtovao vakuum pumpu. U planu je da se zamene prednji amortizeri kao i silen blokovi. Takodje je napunjena klima koja sad hladi kao blesava😂. Uskoro cu postaviti i slicice samo da vidim kako funkcionise postavljanje.🍻

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...