BMW e34 fast and furious


Recommended Posts

Evo da se predstavimo, tema je totalna zajebancija tako da molim bez ozbiljnih komentara, auto sam kupio iz ciste sprdnje.

Bmw e34 520i m20b20

1998.

Kupljen na javnoj licitaciji oduzetih vozila od carine u Sapcu. 

Oduzet 2008. i od tad stoji po raznim carinskim livadama.

Vergla, znaci nije zaribao, treba nova pumpa bice sredjeno u toku dana pa ce valjda upaliti.

Ostalo vidljivo na slikama pa izvolite komentarisite.

Auto ce biti na prodaju komplet, a mozda i u delovima, samo da se malo izludujem sa njim po kraju :D 

Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, Rocco77 said:

Pa iskreno da ti kazem,ovako sa slika drugi branici,hauba,volan da se skine spojler sa gepeka i uopste nije los auto

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

Ne bih se ja upustao u sredjivanje, da je e39 pa i da razmislim.. Mada su me na forumu pre 2 godine odgovorili od sredjivanja e39ke koja je stajala 'samo' 6 godina.. Ovo stoji 12.. Presao je 216k tako da je to top kilometraza, ako ga neko uzme za delove imace dosta toga da iskoristi :D 

Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio da je bas lomina, al ne deluje taki jako lose. I jos je to unikatan e34, jedan jedini iz 1998. Taj je na papire od e39. Daj br sasije da vidimo sta kaze VIN dekoder

Link to post
Share on other sites

Jedan moj ulov od prije par mjeseci 200e bmw 525ia oko 60h km lezao ukupno 23god i na kraj sproveden u zeljezo samo jer je toliko propaoaab03e7695ebad5ac40ae0376549b217.jpg438ac2c897d77b10e10992aa0a64e781.jpgb7ec9479526a3f84f5803a0ea6bdf5e4.jpg2f347624a359eed4de72289b693611ce.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, dredger said:

Ja sam mislio da je bas lomina, al ne deluje taki jako lose. I jos je to unikatan e34, jedan jedini iz 1998. Taj je na papire od e39. Daj br sasije da vidimo sta kaze VIN dekoder

1988*  greska xD 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Rocco77 said:

Jedan moj ulov od prije par mjeseci 200e bmw 525ia oko 60h km lezao ukupno 23god i na kraj sproveden u zeljezo samo jer je toliko propaoaab03e7695ebad5ac40ae0376549b217.jpg438ac2c897d77b10e10992aa0a64e781.jpgb7ec9479526a3f84f5803a0ea6bdf5e4.jpg2f347624a359eed4de72289b693611ce.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

Ma kojih 60.000, pa taj je presao Boga oca, gle sediste kakvo mu je vozacevo. Ovaj od Djoxov je spejs satl za taj tvoj.

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, djoxE39 said:

1988*  greska xD 

Brate, tu je neko nekad pravio auto po svom ukusu. I pare je ulagao, felne, enterijer, a i branik i hauba. Meni su jezivi, ali neko je to nekad platio, felne pogotovo. Ako moze da se registruje mozda da mu stavis obicne branike i haubu pa da probas da ga prodas? Verovatno je bolji od pola e34-ki na oglasima. I pre prodaje ispoliraj te falceve na felnama, lepo ga uglancaj i to ce biti dobro. Jel truo?

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Brate, tu je neko nekad pravio auto po svom ukusu. I pare je ulagao, felne, enterijer, a i branik i hauba. Meni su jezivi, ali neko je to nekad platio, felne pogotovo. Ako moze da se registruje mozda da mu stavis obicne branike i haubu pa da probas da ga prodas? Verovatno je bolji od pola e34-ki na oglasima. I pre prodaje ispoliraj te falceve na felnama, lepo ga uglancaj i to ce biti dobro. Jel truo?

Moze da se registruje, ali ne mogu da se hebem sa tim, a morao bih ja, ne moze neko drugi jer sam ja kupio auto od carine.. Ne moze ni sa ovlascenjem niko drugi to da uradi.. Radio sam to sa par auta i nikad vise, nije vredno zivaca...

Truo nije, valjda.. Patos je dobar od dole nema jednu tacku, ispod rezervnog tocka je zdrav cist lim.. Vrata na krajevima su dobra.. Pragovi su se pojeli ali rekao bih da nisu truli vec da se izgulio lak i povrsinska korozija.. Radjen je desni rub oseti se git pod rukom.... 

Tako da valjda je dobar limarijski :D 

Moj je unutra apoteka xD Nasao sam karticu ispod haube, veliki i mali servis su uradjeni na 215990km a auto trenutno ima 216555km.. Imao je neke lude zvucnike na 'dasci' gepeka ali su izvadjeni (nasao sam nalepnicu boxxer 350w) prednje sam izvadio prebacujem u svoj auto, ista marka 150w.. 

Postao sam atrakcija, svi zele da dodju da vide auto.. Proslo mi je danas 20 ljudi kroz plac.. Neke i ne znam... Mozda da pocnem da naplacujem ulaz :D 

Link to post
Share on other sites
Ma kojih 60.000, pa taj je presao Boga oca, gle sediste kakvo mu je vozacevo. Ovaj od Djoxov je spejs satl za taj tvoj.
Vjeruj mi da nije,jer je uzet kod zene i sina od pokojnog prvog vlasnika,od 97 godine je auto lezao iza kuce,nije mi smetalo ni papirologija ni stanje trenutno kao motor koji je potpuno zaribao,samo smo ga proslijedili na otpad stim sto je skinuta glava,dizne i usisna

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ode bengula (kod nas je i dalje popularno reci bengula za bmw-a) :D 

Bila je otimacina oko felni, na kraju sam dao ceo auto sa sve felnama i prilicno sam zadovoljan kako sam prosao :D 

Link to post
Share on other sites