BMW E60 2.2i-BENZIN, teško pali kad je zagrejan


Recommended Posts

Pozdrav. Ima sličnih tema na forumu ali nisam ništa našao za moj model pa pišem novu. 
-BMW E60 2.2i-2003 godište. Kad je hladan, ili kad je bio ugašen barem 5 minuta, pali na okret ključa bez ikakvih problema, savršen rad. Medjutim, kad je vruć i ugasim ga i pokušam da ga upalim u roku od 3-4 minuta, neće da upali bez gasa, samo vergla, dakle moram da ga palim sa gasom. Ali čak i sa gasom neće da upali odma već vergla 3-4 sekunde. Iskreno mi bude neprijatno kad ga toliko dugo verglam. 

-E sad, na njemu su svih 6 dizni nove (stare mesec dana), svećice su sve dobre, injektori su svi dobri. Da li je moguće da je to do kompjutera/ senzora ili čega već? 
-Stvarno ne znam, pa prvo pitam ovde samo da me neko malo uputi, da ne idem direktno majstoru, jer ko zna šta je pa da ne plaćam bez potrebe majstorske zajebancije. 

-Da dodam da je auto bilo redovno održavano i servisirano u ovlašćenim BMW servisima, sve redovno radjeno na njemu. 

-Ne mogu nigde za benzinca da nadjem bilo šta na internetu, sve dizelaši. Nadam se da neko može da me uputi barem malo. Hvala. 

Link to post
Share on other sites