Restauracija E34


Recommended Posts

Pozdrav svim clanovima foruma. Zapoceo sam restauraciju jedne kamatarke. U pitanju je 1992, limuzina sa M50B25 motorom. Motor je komplet remontovan, sada ostaje limarija. Ne bih da krpim patos i pragove vec bih ubacio kompetan patos nov. Inetesuje me gde bih kod nas u Srbiji mogao nabaviti kompletan patos, levu i desnu stranu (u sustini treba mi samo prednji deo kod vozaca i suvozaca) Nadam se da znate na sta mislim.

Link to post
Share on other sites
35 minutes ago, silenrdeath said:

Pozdrav svim clanovima foruma. Zapoceo sam restauraciju jedne kamatarke. U pitanju je 1992, limuzina sa M50B25 motorom. Motor je komplet remontovan, sada ostaje limarija. Ne bih da krpim patos i pragove vec bih ubacio kompetan patos nov. Inetesuje me gde bih kod nas u Srbiji mogao nabaviti kompletan patos, levu i desnu stranu (u sustini treba mi samo prednji deo kod vozaca i suvozaca) Nadam se da znate na sta mislim.

Tesko da se moze nabaviti ceo patos ili  iz vise segmenata . Eventualno iz originala ali to bi kostalo vise nego ceo auto. Eventualno polovna opcija ako je neko isekao ali pitanje je koliko je to zdravo. Jedino sajtne mozes naci u aftermarket varijantama.

Ne vidim razlog da ne odradis krpljenje sa dobrim pocinkovanim limom i zastitom.

 

Edited by Elvir
Link to post
Share on other sites