Recommended Posts

On 11/3/2020 at 2:32 PM, Saleksa said:

Vrlo dobra guma. Lassa je guma srednje klase. Sigurno bolja od Barum, Tigar i Sava.

Inace da te pitam zasto si menjao lanac?

Takodje da li si pitao u ovlascen za "recall" za EGR?

 

 

Posle pregleda prilikom kupovine auta u BMW servisu Radulovic u Novom Sadu, dobio sam obevestenje da je lanac za zamenu. Nisam hteo da cekam ni dana, vec sam sve uradio, kako bih bio miran.

Eger sam takodje radio, jer je pokazao gresku, doduse informativnog karaktera, al ni tu nisam hteo da mislim nista.

Link to post
Share on other sites
On 11/3/2020 at 4:07 PM, somi92 said:

Pa nije bas srednja klasa, ali za po gradu, nova, nece sigurno biti losa

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

U deklaraciji i na racunu pise da je srednja klasa, pritom i u samoj firmi gde sam gume kupio to isto tvrde, kao i na sajtu. E sad... da li je, ili nije, nije mi toliko bitno koliko da je guma dobra i da sluzi svrsi. Evo, nasao sam na internetu ovu sliku, a takvih je mnogo. E sad...

Screenshot_20201104-224718__01.jpg

Edited by Gerrard
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pa gde krpe na beton...... Salu na stranu dugo koristio njihove proizvode super su se pokazali, naravno imaju oni i profi linija proizvoda al za nas amatere odlican izbor. Baci nam jos neku sliku autica :)

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, NikNS said:

Pa gde krpe na beton...... Salu na stranu dugo koristio njihove proizvode super su se pokazali, naravno imaju oni i profi linija proizvoda al za nas amatere odlican izbor. Baci nam jos neku sliku autica :)

E, pa krpe su na plavoj kesi, u kojoj su jos neki proizvodi za unutrasnjost vozila i sundjeri, ali se kesa bas ne vidi najbolje, pa deluje da su krpe na betonu. Bice slika auta, evo jedna "umetnicka". 😀

IMG_20201023_082228__01-01-02-01.jpg

Edited by Gerrard
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Čekamo sneg...
Za sada, auto radi besprekorno i nadam se da će u tom ritmu nastaviti. 
IMG_20201130_090328__01-01.jpg
Što se tiče ekonomičnosti, prava gradska porodična limuzina. 3 u 1 😁
IMG_20201204_144441-01.jpg

Edited by Gerrard
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...