Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepo, svaka cast, imacu te u vidu ako zatreba [emoji106] mada ni nesrecni akumulator nismo kodirali jos (moja krivica, nikako da naletim ka sm) [emoji23]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja sam je vozio na e92 i nikakav problem. Jos je i XL guma i miran sam sto se tice da li cu profil pocepati negde na ovim nasim putevima. Meni je ta guma sasvim zadovoljavajuca, a cena je smesna. Sa proslim sam presam sigurno 30.000km i bile su jos dosta dobre.

Link to post
Share on other sites

Felne 300e platio, na oglasima su bile 350e. Sam covek spustio cenu ja seo u kola i otisao. Javio je vulkanizer da su prave kao strela. A odma se montiraju, ovaj auto nema zimski set, jer se ne vozi kad ima snega. Ako uhvati koji lep dan bas kad krene sezona zimskih guma, provozacu ga. Jedva cekam te sitnice sve da spremim, onda ce biti za uzivanje 🤩

Link to post
Share on other sites

Miki idol mladih 😀.

Odakle li ti volja za ovolikim zajebancijama, još za slikanjem svega još za postavljanje svega na forum. Za svaku pohvalu.

Ja ako se nakanim da operem auto na samouslužnoj, veliki uspeh  😀.

Inače lepa kolekcija...

Link to post
Share on other sites
On 10/19/2020 at 5:26 PM, StunterSM said:

To resavam ja, privatno imam resenje za robu iz engleske bez carine itd. Radim usluzno, sto je zanimljivo, BEZ PROVIZIJE

Ja bi uzeo felne iz UK, jel moze nesto da se zavrsi i koliko bi kostalo? Nasao sam ih na ebay-u

Link to post
Share on other sites