Recommended Posts

Kakva je situacija sto se tice krova, jel ima nekih propustamja vode kad je jaci pljusak? meni je SLK propustao po negde kad je jaca kisa i ako je tvrdi krov a Roadster smart nisam ni smeo da vozim kad je kisa jer je propustao kao da krova nema. 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

8 minutes ago, smg said:

Ucinilo mi se da sam te video kod Dusanovca u petak ... mozda i sam i omasio .... Ali z4 NS table je bio :) 

Jedino na nbg, nisam prelazio gazelu :) 

A sto se tice krova, nikakav problem uopste nema. Prao sam ga 4-5 puta na samousluznoj i nema nista. I po kisi sam ga vozio cak.

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, StunterSM said:

Jedino na nbg, nisam prelazio gazelu :) 

A sto se tice krova, nikakav problem uopste nema. Prao sam ga 4-5 puta na samousluznoj i nema nista. I po kisi sam ga vozio cak.

Moguce je i da je NBG, ne znam sto mi je Dusanovac ostoa u glavi ... ali nemoguce je da postoje dva Z4, sa NS tablama i rekao bi istim felnama :D

Link to post
Share on other sites

Ubacen K&N, malo dublji zvuk ima. Bubrezi crni sjajni i modul dodatni za krov. Da ne mora da se drzi dugme dok se podize i spusta krov, i da moze na daljinski da se klikne 3x i da se bez drzanja dugmeta na daljinskom spusti i podigne. I sto je najvaznije, sad vraca prozore nazad kad zavrsi proces. Ranije su ostajali otvoreni do pola. Okvire tablica cu kasnije resavati, kad dobijem SM tablice.
6655580-B-AB9-E-428-E-9-E09-A7-ADDF8-CF9


068143-D1-E5-E3-4-BAE-9691-5-A71-F73-CFD

 

Link to post
Share on other sites

Fabricki je xenon sa klapnom za dugo. Ma boja je ta, fabricka plus zute pozicije daju na utisku. Ima novi night breaker osramov. Dve sijalice su izmedju 100e-120e. Dva drugara su ubacila, cekam da vidim jel tolika razlika pa ako je stvarno dobro uzecu i ja. U amaroku su mi najskuplje halogene sijalice, ne znam sad tacno model ali vrede svaki dinar. Oko 40e je bio par.

Link to post
Share on other sites