Recommended Posts

Po meni pravi pogodak za pod je beton sa slojem akrila za beton preko... Kao ogledalo ispadne. Ja na proleće planiram da renoviram garažu i definitivno ću to da stavljam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

8 hours ago, Miki_BMW said:

Po meni pravi pogodak za pod je beton sa slojem akrila za beton preko... Kao ogledalo ispadne. Ja na proleće planiram da renoviram garažu i definitivno ću to da stavljam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Izvinjavam se sto smaram ovde u temi auta. Gde ima da se kupi to i posto je? Hvala

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Sale-Sombor said:

I ja sam kod mene kompletirao osvetljnje i sve sredio, samo mi je ostao pod. Pa sad razmisljam sta da uradim, plocice ili nesto drugo

Ako hoces beton, ravan kao staklo, trebace ti "helikopter". To je spravica za "poliranje" betona. 

Link to post
Share on other sites

Ne znam kako se kreću cene, nisam gledao, ali je Dredger u pravu, treba “helikopter” za to, tu mašinu imaju firme koje rade podne površine... kapiram da za garažu ne bi trebalo nešto preterano skupo da izadje...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Epoksi premaz i nema greške. Mada ja sam u hali išo na košuljicu pa premaz asfalton, toniran (to je premaz za horizontalnu signalizaciju). Nije skup, otporan na sve živo... To je najbolja sirotinjska varijanta. 

Taj pvc pod kako podnosi pukotine na betonu? Daj link neki.

P.S. Ovo je najkorisnija tema odavno na forumu 😀 .

Edited by Sicko
Link to post
Share on other sites

Pa ovo je odlično za stare podove. A jel ste razmišljali o ferobetonu ako već nove košuljice pravite 17~18eura kvadrat čini mi se? Baš, baš dobar materijal ....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...