Recommended Posts

Prilikom kocenja ponekad, a cesto pri skretanju i kocenju dok su tockovi okrenuti(pri manjim brzinama) na nozi(na papucici) se dobija neka povratna informacija kao da metal udara u metal i cuje se cudno. Mozda cak ima veze i kad se stisne kvacilo u neko vreme slicno kad i kocnica... U pitanju je E39 520d 2000., skoro je bio otisao zadnji desni senzor ABSa pa su se popalile lampice ABSa i proklizavanja, zamenio sam senzor i ugasile su se, to se desavalo i pre toga samo redje nekako, ako ima veze pa sam nagovsetio i to. Takodje mislio sam da se to cuje i da dobijam povrantu informaciju jer bi vec trebali da se zamene prednje plocice i danas sam zamenio prednja 2 diska i plocice stavio nove, medjutim to se i dalje desava. Zanima me da li neko zna do cega je ?

Link to post
Share on other sites

Solja amortizera ok? Lezaj tocka? A izmedju ostalog vozi ga pravo ili skreni tako neka mala brzina pa vidi da li je disk vruc ili ne, mozda pinovi ne rade kako treba pa ti malo i cese... Pipljivo je to dosta a i tesko je ovako preko foruma to skontati... Jedino je da se igras pa da probas skontati odakle zvuk dolazi

Link to post
Share on other sites