Još jedan Z4 2.2i


Recommended Posts

Pozdrav ljudi,

Pao je prvi BMW. 

Kupljen u junu, ukratko oduševeljen sam. Šestak, manuelni menjač i zadnja vuča su sve što je potrebno.

Htedoh 3.0 ali nije bilo na oglasima tada, a nisam hteo da dodajem 2-3k više i zezam se sa uvozom. Svakako lepo ide i sa 2.2.

Na autoputu pri nekim normalnim brzinama 130-150 nije bučan (sa dignutim krovom), bar za moje standarde. Brzine preko toga postiže bez problema, ali ume da bude bučnije. 😄

130 na autoputu sa tempomatom potrošnja oko 8l, a po gradu mi je otišao i na 12-13l mada ga ne vozim toliko kroz grad jer ni nije za to, tu je Punto za te prilike. 😂

Krivine pegla super (divota uz iriški venac), a s obzirom na to da mi je ovo prvi sportski auto sve ovo je više nego dovoljno.

Evo nekih slika da vas ne davim više, šta vas zanima pitajte. 😎

EDIT: zabolo nešto, sad ću da sredim

Edited by miloss
Link to post
Share on other sites

Spolja deluje baš očuvano i atraktivno, daj i neku sličicu unutrašnjosti kad stigneš.

I naravno, puno kilometara uživanja ti želim, imaš sve predispozicije - BMW, kabriolet, šestak... kud ćeš više u zemlji Srbiji...

Link to post
Share on other sites

Hvala svima!

@StunterSM Hoću, hvala! Mnogo zanimljiv auto za ne toliko mnogo para iskreno. Prva pomoć: ako možeš da mi ostaviš link ručice menjača jer hoću da uparim boju sa kožom na volanu 😄

Tvoj je top sređen sada, video sam ga još ranije na oglasima kad sam maštao. 👍

@Sigtran Evo i slika enterijera, nemam ih mnogo. Ove su posle dubinskog.

Volan su prethodni vlasnici presvukli i sada je osećaj kao na novijim modelima. Čini mi se da je za nijansu deblji nego fabrički mada to mi ne smeta, lepo je urađen.

Auto je inače kupljen sa 139.000, sada ima oko 142k. Neću nikada da ga prodam, cilj je izvaditi ga u ovakvom stanju za 10-15 godina. To do duše ne znači da ga neću voziti, plan je obići neka lepa mesta po Evropi. 😉

 

q5QAFoH.jpeg

Lpyef9Q.jpeg

 

 

 

Link to post
Share on other sites