Recommended Posts

Svi kod nas koji prodaju, prodaju uglavnom starije modele koji su slabiji u hardveru i softveru. Evo ti link marke koja pravi odlicne a verovatno i najbolje android navigacije.

https://xtrons.com/bmw-various-android-10-qualcomm-octa-core-4gb-ram-64gb-rom-qb8060cc

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ovo generalno i mene zanima, al mi nije jos doslo na red...

Djordje, ajd molim te napisi malo detalja, koje su glavne razlike?

Fora je sto kupovina od ovih koji prodaju ovde ipak ima neke svoje prednosti nego da sam nabavljam, zato treba izvagati

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
Ovo generalno i mene zanima, al mi nije jos doslo na red...

Djordje, ajd molim te napisi malo detalja, koje su glavne razlike?

Fora je sto kupovina od ovih koji prodaju ovde ipak ima neke svoje prednosti nego da sam nabavljam, zato treba izvagati

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока




Ovo ti je review verzije Xtrons-a sa Androidom 9 i six core procesorom. Decko kaze da je izmenjao sve zive Androide i da je sa ovim najzadovoljniji i nije jedini. Ove novije imaju octa core i 4gb rama. Kod nas par njih sto ugradjuju, ugradjuju sa 2gb rama i starijim androidom. Razlika je kao da poredis stare modele android telefona sa novijim. Ima razlike u radu, u zakucavanju itd. Xtrons kao firma redovno izbacuje novije uredjaje i pokrivaju veliki broj modela auta sto govori da se bave samo sa tim i citao sam pozitivna iskustva ljudi na nemackim i engleskim forumima. A i oduvek je bilo, koliko para, toliko i muzike. Ako imas nekog u EU, tipa Slo ili Hrv mozes tamo da narucis i da prebacis ovde kako bi izbegao dodatne troskove jer im je sediste u UK koliko sam shvatio.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
A zanima me.. Da li moze da se prebaci delimicno na CIC, da se kupi modul, i onda ubaci jaci model ove multimedije? [emoji41]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Ovaj Android postoji i za CIC i za CCC, samo je prilikom narucivanja potrebno cekirati koju verziju Idrive-a posedujes. CIC drzi cenu i po meni ili CIC (ko voli fabriku) ili Android. Sto bi bacao pare na Cic modul ako stavljas Android. Jer kod ove navigacije menjas samo ekran, onaj dole deo, sve ti ostaje. Ja sam vise za Cic jer je fabrika ali je preskup a sa druge strane Android nudi vise za manje para. Stvar izbora.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja imam cic ali Businsis, prepravka na pro je mislim bzvz, bolje da uzmem android.

Ta opcija da nekako dobacim dovde jeste najbolja, ali mi ostaje problem kako da realizujem garanciju ako zatreba? Ovde kad kod nekog uzmem i ugradim sam sto se toga tice koliko toliko miran

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
Ja imam cic ali Businsis, prepravka na pro je mislim bzvz, bolje da uzmem android.

Ta opcija da nekako dobacim dovde jeste najbolja, ali mi ostaje problem kako da realizujem garanciju ako zatreba? Ovde kad kod nekog uzmem i ugradim sam sto se toga tice koliko toliko miran

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока


Imas Xtrons stranicu na FB, ja bih im napisao mejl, pitao za garanciju. Jedino je cimanje slati nazad posle. Ili pitaj ove sto ugradjuju da li mogu da nabave noviju verziju sa osam jezgara, 4gb rama i androidom 10. U pravu si, jeste nezgodno sto se tice garancije.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Da li te android citaju sve podatke iz auta ili nemaju uopste komunikaciju sa kompom kao kod recimo e46 e39 itd sto sam ja imao nekada?
Duzim pritiskom na dzojstik, uredjaj prebaci sa Androida na CCC/CIC ekran, samo ga prikazuje u boljoj rezoluciji i odatle mozes pristupiti podacima. Ne znam da li moze sa Androida da se pristupi direktno. Mislim da moze ali nemoj da bude 100%.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Ovaj Android postoji i za CIC i za CCC, samo je prilikom narucivanja potrebno cekirati koju verziju Idrive-a posedujes. CIC drzi cenu i po meni ili CIC (ko voli fabriku) ili Android. Sto bi bacao pare na Cic modul ako stavljas Android. Jer kod ove navigacije menjas samo ekran, onaj dole deo, sve ti ostaje. Ja sam vise za Cic jer je fabrika ali je preskup a sa druge strane Android nudi vise za manje para. Stvar izbora.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

 

Koliko vidim, ova koja podrzava cic modul je jaca, ova za ccc ima 2Gb rama... Zato mi pade napamet kombinacija, cic modul i jaci android, ako je uopste moguce..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites

Ne, imas i za CCC sa 4gb/64gb i octa core. Razlika je u generaciji modela Androida a imas iste jacine i za CCC i za CIC. Razlika je samo u povezivanju, koje kablove da posalju uz uredjaj.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Aaa pa Ok onda... Kad se instalira, onda se u ccc ili cic ulazi kao u neku emulaciju, jel da? A u sustini i cc i cic budu suvisni i nepotrebni, osim za citanje parametara o automobilu?! Za muziku, video, navigaciju i internet, sve se radi direkt iz androida, kao sa rableta ili telefona, jel tako?!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites
Aaa pa Ok onda... Kad se instalira, onda se u ccc ili cic ulazi kao u neku emulaciju, jel da? A u sustini i cc i cic budu suvisni i nepotrebni, osim za citanje parametara o automobilu?! Za muziku, video, navigaciju i internet, sve se radi direkt iz androida, kao sa rableta ili telefona, jel tako?!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Tako je, Android podrzava dzojstik na sredini i komande na volanu. Za kucanje adrese na navigaciji ipak mislim da je lakse koristiti touch.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites