Klima servis u Novom Sadu


Recommended Posts

Gde punite i servisirate svoje auto-klime? Koliko ih često proveravate / dopunjavate?
Da li neko ima iskustva sa dezinfekcijom vozila, koliko je uspešna i gde je uraditi?
Poželjno da je servis u Novom Sadu, ali može i u bližoj okolini.

Link to post
Share on other sites

Samo da vidim da li sam dobro razumeo, servis je BVM autoelektrik, Geri Karolja 30? Jedino to nalazim pod BVM imenom (osim ako V u imenu nije W).

Edited by pesimista
Link to post
Share on other sites

Kad prestane da hladi kako treba odem i dopunim. Dok hladi, nista ne pipam. Imao sam alfu 147 benzinca, na tom autu nema sta nije crklo ali je klima radila besprekorno, godinama je nisam ni punio.

Link to post
Share on other sites
Kad prestane da hladi kako treba odem i dopunim. Dok hladi, nista ne pipam. Imao sam alfu 147 benzinca, na tom autu nema sta nije crklo ali je klima radila besprekorno, godinama je nisam ni punio.

Ako nema doboljno ulja u sistemu moze da ckrne kompresor klime a to onda i nije bas jeftino zadovoljstvo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Završio sam dopunu klime u BVM autoelektrik, veoma sam zadovoljan uslugom.
Red je velik, od ponedeljka sam pokušavao da zakažem, tek sam danas uspeo da odradim servis klime. Preporučujem malo strpljenja i obavezan telefonski poziv pre odlaska.
Hvala još jednom!

Link to post
Share on other sites

Drago mi je da si zadovoljan, kad udjes u dvoriste ne obecava da se radi o jako dobrom servisu, ali su majstori bas pravi i posteni. Sta su ti popravljali na kraju?

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Meni se redovno oseti taj neprijatni miris po korišćenju klime, a pokušavam da ga smanjim time što pre nego što stignem na željenu lokaciju, isključim kompresor klime i pojačam ventilator kako bih sasušio kanale ventilacije.
Pored toga ponekad koristim sprejeve za čišćenje i dezinfekciju, trenutno imam neki K2.
U BVM nisam ništa popravljao, samo su mi uradili servis klime (dopuna freona i ulja kompresora).

Link to post
Share on other sites

Imao sam ja, samo na drugom autu.

Radio sam dezinfekciju klime u servisu i neprijatan miris je nestao pa se posle nekog vremena pojavio. Posle toga je radjeno jos jednom i vise nema problema.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites