Recommended Posts

Ljudi imam problem na e87 120d 177ks N47, pri prvom paljenju nekoliko minuta imam oscilaciju broja obrtaja za oko 50. Kazaljka stalno varira dok se motor malo ne zagreje, nakon toga se sve normalno ponasa. Da li je neko imao slican problem ili ima ideju sta bi moglo biti? Uzasno me iritira Hvala

Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, Panta1 said:

Hvala Sale-Sombor , pretpostavljam da se kvar moze videti na dijagnostici?

Moze, a i ne mora da znaci da ce dijagnostika pokazati...

Recimo dizne neces moci da vidis tacno... Dok ih ne posaljes da se pregledaju kako tteba (Preporuka moja je kod Zeravice)

Dom recimo ti regulatori ako imaju neko ostecenje fizickog tipa u sebi, komp konta da on radi kako treba posto je elektronika kako treba, a on u stvari ne radi kako treba...

I ti regulatori kad se stave novi moraju dijagnosticki da se adaptiraju.

Moj predlog je mozda da krenes od tog regulatora na pumpi, on ti je i najjeftiniji

Link to post
Share on other sites

Ne mora da znači, meni se dešava kada je hladnije kad upalim auto i upalim ventilator na 1 (temperatura mi je uvijek podešena na 22.5), dok se ne zagrije malo da radi obrtaljka tako (skakuće po malo baš). Kad ne upalim ventilator na 1, sve ok. Trebao bi da bude tzv. jež, ali mi to toliko malo znači da me zaboli za to još uvijek, pošto je sve u redu.

Edited by castor
Link to post
Share on other sites