E90 320D M47 EGR OFF pitanje


Recommended Posts

Pozdrav svima, jedno malo pitanje nedavno sam ugasio egr i dpf i auto ide dosta bolje. Mada moj drug ima isto auto samo kod njega je e90 2005 a kod mene je 06.

 

E sada kod njega EGR kada je ugasen auto ide auto ide kilavije vise je "trom" 

Al kod mene ili je za nijansu startniji ili mi se samo cini. Ja sam svoj egr blokirao, saraf sam ubacio u vakum crijevo i softverski ga odjavio. A drug je na svom autu isto e90 samo blokirao ubacio saraf i ide dosta sporije.. e sada moje pitanje, dal je moguce ako egr ugasis da ti auto postane kilavije 

 

Hvala

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, frank said:

Koliko sam shvatio drugar nije softverski ugasio egr? Verovatno je to problem. Nek ugasi pa nek vidi kako će se ponašati auto.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

Al u svakom slucaju nije bitno koje je auto ako je egr ugasen auto bi trebalo isto da ide isto ili bolje a nikako losije? 

Link to post
Share on other sites
Al u svakom slucaju nije bitno koje je auto ako je egr ugasen auto bi trebalo isto da ide isto ili bolje a nikako losije? 

Ide bolje da,ali samo ako je pravilno onesposobljen. Znači,osim fizički mora i softverski da bude uklonjen. 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, frank said:

Ide bolje da,ali samo ako je pravilno onesposobljen. Znači,osim fizički mora i softverski da bude uklonjen. 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

 

Fizicki, saraf u vakum crijevo. I naravno softverski. Po meni rekao bi da ide bolje kada je ugasen..  ne znam ni sam vise, valjda su ovi uradili dobar posao gaseci softverski

Link to post
Share on other sites