Problem sa svetlom tablica E87 118d 2006


Recommended Posts

Pozdrav ljudi, bas bas me dugo nije bilo :) Al sad kad me muka naterala malo tu sam :)

 

Radio mi majstor limar zadnji branik i sve je super uradio. Osim - ne rade mi vise svetla zadnjih tablica :( :( Verovatbo ih nije spojio ili ko zna sta je zeznuo. Konkretno pitanje:

1. Da li je moguce prici tim kablovima bez skidanja branika, samo skidanjem onog zadnjeg plasticnog dela u gepeku?

 

Drugo pitanje, nevezano za ovo. Poslednjih dana mi se desilo, nakon pritiska dugmeta za pljenje, da auto samo malo krene i nista, ne upali se :/ Akumulatoru je, verovali ili ne, deveta godina.

 

Da li je moguce da je do njega, ili nesto drugo zeza? Hoce li pokazati na dijagnostici to neuspesno paljenje?

 

Link to post
Share on other sites

Jel ti izbacuje grešku na tabli za njih? CC-ID 371 je greška za svetla na tablici.
Skini ih, lako se skidaju. Gurni neku tanku plastiku i povuci svetlo nadole. Videćeš da li su povezani ili ne.
I menjaj taj aku, dosta mu je [emoji3] nakon zamene obavezno registracija novog na dijagnostici.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Treba da se registruje, iako je 2006. Ja sam letos menjao na mom, moj je 2005. god. Ne mora BmW-ova dijagnostika, može bilo koja za registraciju. Aku minimum 80aH i što veća udarna snaga.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Edit:
Sto veca jacina hladnog starta, ne udarna snaga, greska… Za dizele minimum 700A.
P.S. Ni moja svetla za tablicu ne rade, treba da menjam, samo ne znam da li da stavim led bele, ne znam prihvataju li to na tehničkom pregledu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites