E30 dobar limar u BG


Recommended Posts

Pozdrav svima, interesuje me preporuka za limara u BG, treba odraditi dzepove i sajtne i desni kos je truo skroz i nosac amortizera se bukvalno odvalio, bitno mi je da radi kvalitetno i da zna posao cena nije problem.

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, peca983 said:

Pozdrav svima, interesuje me preporuka za limara u BG, treba odraditi dzepove i sajtne i desni kos je truo skroz i nosac amortizera se bukvalno odvalio, bitno mi je da radi kvalitetno i da zna posao cena nije problem.

Teška muka. Gotovo je nemoguće naći limara koji će se u potpunosti posvetiti takvom poslu koji je zahtevan i koji bi obavio u razumnom roku. Meni je limar radio skoro sve isto što si nabrojao i vođen svojim (lošim) iskustvom, teško da bih nekome preporučio tu avanturu. I pored cinjenice da taj E30 i danas dan vozim kao daily.

Edited by Elvir
Link to post
Share on other sites
8 hours ago, peca983 said:

Video sam da si pisao pre par godina da si radio limariju, kako se drzi danas to sto je radjeno?

Drzi se super. Sem par ogrebotina i ostecenja branika od strane komsija na parkingu ali to je vec druga prica.

 

Link to post
Share on other sites

I ja sam u potrazi za nekim ko bi se posvetio mojoj kocki. Registrovana je do juna i posle je odjavljujem, planiram da je sredim sve po PS-u, ali ovde kod mene na jugu su limari dosta aljkavi. Spreman sam da šlepam auto negde gore i da platim skuplje, samo da se to odradi kako treba. Kompletna gola šasija pa sve što treba, mada su kod nje samo džepovi i zadnji rub problem, ostalo sve ok.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites