Recommended Posts

Dobar dan svima.Novi član, na novom forumu, za mene.Moj prvi auto..a da nije Renault.Renault se kod nas u porodici vozio (vozi se još uvijek) od 90/91 godine,samo Renault i ništa više.Ja sam do skoro vozio Megana 3 2013 godište koga sam prodao i kupio BMW F1 520i.Razlog kupovine BMW-a a ne opet Renaulta je čisto zasićenje,prosto dosadio,vozio sam skoro sve što je Renault napravio (što imao,što na test i promotivnim vožanjam) i jednostavno sam htio nešto novo,nešto što ne poznajem.BMW ne poznajem ni malo,zadnju vuču na automobilu jako rijetko sam vozio (sem kamiona,vozim ga svaki dan maltene😁) i to je definitivno za mene sada sve novo.Detalje o automobilu ne bi ovde iznosio,rađe bi to na temi koja je za to namjenjena.E da..živim i radim u Austriji,grad Linz.Inače Beograd mi je druga kuća a prva je Banija,Petrinja🇷🇸😉.

 

Edited by Renault Terminator
Link to post
Share on other sites

Pa bratac dobrodošao, a s obzirom da mi Banijci nismo nikad bili stidljivi, nemoj ni ti da glumiš ludilo, nego deder ti lijepo napiši ime i prezime, pa da znam koji si...

I ajde piskaraj za tu peticu što si uzeo, nemoj da si lijen.

Petrinja i Banija u srcu uvijek!

Link to post
Share on other sites

Hvala na dobrodošlici,nismo stidljivi naravno,pogotovo kada su žene u pitanju,tu se odmah ide u juriš😉.

Ime i prezime neću napisati,ne želim baš sve privatne informacije da dijelim sa svima,bez ljutnje.

Ne mogu još ništa napisati o autu jer nisam ni 200 kilometara sa njim napravio,malo je to kilometara za neki utisak.

Bili i biće🙂👍.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...