Recommended Posts

Sta obuhvata garancija na lokalnim auto placevima? Motor i menjac? To je standardna fora jer realno kome ce da zvekne motor ili menjac, kvacilo i sve uz to je naravno potrošni materijal i necu da kazem 100%, ali 99% sam siguran da nema placa u srbiji koji bi nakom x meseci rekao u redu menjamo zamajac itd o nasem trošku. Ako ima, izvinjavam se.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gliša

Šta si ti iz Srbije moga da vidiš u Jevropi ne znam,ja znam šta sam ja video ovde u Austriji gde jesam.Kada saberem i oduzmem sve,nikada bolje nisam zarađivao upravo za vrijeme korone.Pa za vrijeme korone u Jevropi sam i kupio ovaj auto.

Stranac je u svakoj zemlji građanin drugog reda,tako i ovde.Nikada ja niti bilo koji naš čovjek iz Srbije,Bosne itd...da ne znam kakav je straučnjak i majstor,nikada neće biti u istoj ravni sa domaćim Austrijancem,to je jasno ko dan i sa tim nemam problem

Ali me boli kada sam u Srbiji građanin 6 reda,zašto ako sam Srbin u svojoj zemlji.A naveo sam i zašto je tako,nažalost.

Znam da imaju,samo koliko njih je spremno stati iza te svoje garancije kada imaš problem sa autom e to je isto veliko pitanje.

Ne zanosim se ničim,ne dira me niko,radim,živim i uživam,dok mogu.

Slažem se,nema ljepše zemlje od Srbije.Hvala

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, somi92 said:

Sta obuhvata garancija na lokalnim auto placevima? Motor i menjac? To je standardna fora jer realno kome ce da zvekne motor ili menjac, kvacilo i sve uz to je naravno potrošni materijal i necu da kazem 100%, ali 99% sam siguran da nema placa u srbiji koji bi nakom x meseci rekao u redu menjamo zamajac itd o nasem trošku. Ako ima, izvinjavam se.

Evo ti moje garancije.Pokriveno je skoro sve na autu.Pa u Srbiji na placevima je sve potrošni materijal,tako su se lopovi ogradili od odgovornosti,u prevodu nemaš garanciju ninašta,ne daj Bože da ti šta zvekne oni će reći da je to potrošni materijal.A nije potrošni materijal kada ti trebaju uzeti pare za tu garanciju.Naša Srpska posla..vijeruj mi muka mi je od toga.

Ja dole jedino šta odradim u Srbiji su zubi.Imam dobrog zubara još iz osnovne škole i to je to🤣.

Auto održavam ovde jer je jeftinije i usluga je mnogo profesionalnija i ozbiljnija nego u Srbiji.Dole i dok sam vozio na BG table imao sam svog majstora,ali i on je zbrisao za Njemačku pa i nemam kod koga oterati jer nikom ne verujem,svi samo gledaju da mi skini kožu sa leđa čim vide Austrijske tablice.A dal će šta popreviti kako valja Bog te pita.Ovde se majstori ne smeju igrati sa mušterijama,za sve odgovara,šta god da pipne na autu za to mora garantovati da će to da radi.

20220425-194122.jpg

20220425-194150.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Popravljen.

Zamenjeno je sve komplet plivajući zamajac i set kvačila.Plivajući nije bio otišao ali nije bio ni odličan.

Delovi su izašli 1200 eura.Od tih 1200 eura ja sam morao platiti 300 eura.Ruke i resto za dijelove platila je autokuća.

Kvačilo je sada veoma mekano,mjenjač veoma lako ide u brzine (mada ruku na srce i onda se lijepo šaltao),mjenjač se više ne trese kada vozilo radi u leru.Sve u svemu razlika između starog i novog je više nego očigledna.I stavljeni su novi dijelovi od istog proizvođača koji su ugrađivani u prvoj ugradnji.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
2 hours ago, Renault Terminator said:

Palo poliranje danas.🙂

IMG-9024.jpg

 

Felne ... mmm ❤️❤️❤️ ... koje su ovo felne i koliko "cola"?   

Link to post
Share on other sites

Nasao ... BMW LA wheel M Double Spoke 350 — 18'' ... samo me interesuje jesu li iste sve 4 ili su sire zadnje? Tj da li mogu da se nadju u sve 4 iste ... 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, smg said:

Nasao ... BMW LA wheel M Double Spoke 350 — 18'' ... samo me interesuje jesu li iste sve 4 ili su sire zadnje? Tj da li mogu da se nadju u sve 4 iste ... 

Sve 4 su iste i gume su mi sve istih dimenzija.

Platio sam ih 430 eura ali bez senzora.Do kraja mjeseca riješavam i senzore,naravno stavljam sva 4 nova senzora.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Renault Terminator said:

Sve 4 su iste i gume su mi sve istih dimenzija.

Platio sam ih 430 eura ali bez senzora.Do kraja mjeseca riješavam i senzore,naravno stavljam sva 4 nova senzora.

Au, povoljno ... ne bi trepnuo za taj novac :). Svaka cast! Prelepe su felne i prelepo mu stoje.

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Renault Terminator said:

Sve 4 su iste i gume su mi sve istih dimenzija.

Platio sam ih 430 eura ali bez senzora.Do kraja mjeseca riješavam i senzore,naravno stavljam sva 4 nova senzora.

Kad smo vec kod senzora ... postavio sam temu u oglase ... nije mi jasno koji sve "pasu" na non-restyle ima ih previse opcija ... 

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, smg said:

Kad smo vec kod senzora ... postavio sam temu u oglase ... nije mi jasno koji sve "pasu" na non-restyle ima ih previse opcija ... 

Mene senzori već čekaju,samo ja nemam vremena otići to napraviti.

4 senzora (nova naravno) da se programiraju sa ugradnjom 240 eura.

Link to post
Share on other sites