Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Poliranje napravi da auto izgledao kao nov, super si ga sredio i bas mu dobro stoje ove 18ice. Jesi odradio i neku zastitu posle poliranjsa? Kako se drzi posle par meseci? Kako inace peres auto?

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, fxxM said:

Poliranje napravi da auto izgledao kao nov, super si ga sredio i bas mu dobro stoje ove 18ice. Jesi odradio i neku zastitu posle poliranjsa? Kako se drzi posle par meseci? Kako inace peres auto?

Pa poliranje je neki vid zaštite.

Nije prošlo još ni mjesec dana od poliranja,za sada je dobar.

Auto perem isključivo sa peračima pod pritiskom.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ne mogu da ignorišem..moram da pohvalim 5-cu.Ovaj auto uopšte nije veliki potrošač benzina.Prosječna brzina mi je 47km/h a potrošnja mi je 7.3l.Mišljenja sam da to nije velika potrošnja s obzirom na težinu,veličinu,185ks..

Edited by Renault Terminator
Link to post
Share on other sites

Očigledno da vozis po magistrali i po ograničenjima, i to je normalna potrosnja za taj auto, da krenes u cist grad 12l ti ne bi ginulo. Moj 116i bivsi je na magistrali smesno trosio, bg-budva 6l sa klimom sve vreme, bg-zrenjanin sam imao i 5,3-5,4l bez klime. Tako da uzivaj u autu, a potrošnju i ne gledaj, svakako ce potrošiti sve sto mu sipas [emoji16]

 

 

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, somi92 said:

Očigledno da vozis po magistrali i po ograničenjima, i to je normalna potrosnja za taj auto, da krenes u cist grad 12l ti ne bi ginulo. Moj 116i bivsi je na magistrali smesno trosio, bg-budva 6l sa klimom sve vreme, bg-zrenjanin sam imao i 5,3-5,4l bez klime. Tako da uzivaj u autu, a potrošnju i ne gledaj, svakako ce potrošiti sve sto mu sipas [emoji16]

 

 

Ima magistrale,ima i grada,moram proći kroz centar Linza.Ali to nije ni blizu što se tiče gužve kao npr u Beogradu.Na magistrali ne vozim preko 100km/h kada za to ima mogućnosti jer ako te policija navata nema te niđe.Kada pičim za Beograd potrošnja mi je 7.6l.

Link to post
Share on other sites

E danas sam na F10-ku montirao nove zimske gume Michelin Alpin 6 dimenzije 225/55 R17.Imam dva seta felni,ovo je zimski set a ljetnji je na 18-ma.Ova zima će biti prva zima gdje ću voziti auto sa zadnjom vučom,do sada nisam vozio nikada.Vozio sam kamione i autobuse (i sad vozim🙂) ali auto nikada i jedva čekam snijeg da stavim Bembaru na iskušenja da vidim kako se ponaša u takvim uslovima,dali je prednja vuča stvarno bolja za snijeg od zadnje vuče ili nije ili su isti.20221026-101225.jpg

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, smg said:

Lep je autic i na fotkama.

Sto se tice zadnje vuce, Preko 15 godina vozim samo zadnjui vucu, Kop, Zlatibor, Tara ... tj ne biram. Samo dobra guma i nemas brige.

Hvala👍

Ako ti po planinama nisao imao problema pa neću onda ni ja po ravnom i po nekom brdu.🍻

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...