Recommended Posts

Danas sam iz čiste znatiželje odradio centriranje trapa,oba trapa.Auto je godinu dana kod mene,kada je zadnji put centriran ko zna..inače ne jede gume,nema nikakvih problema u vožnji.

A i majstor (vlasnik servisa) koji je radio centriranje kaže da je auto u trapovima top.Radio sam to u Rumi,autoservis Đorđević i servis je za svaku preporuku.Majstor je vrhunski,zna znanje i ono što ja pored profesionalne usluge cijenim kod ljudi a to je urednost,čistoća i red.Ima 3 radionice,to je sve pod konac,kao da ste u kasarni,sa patosa radione možete da jedete  koliko je čisto,kap ulja nema na zemlji.Većini to sigurno nije bitno ni važno,meni je to itekako važno,ne dali je servis sada u nekom high tech izdanju,već upravo ta čistoća i pedantnost servisa.

Što se tiče cijene,meni je sada zimski set na F10,felne 17-ce i lasersko centriranje oba trapa koštala su me 4000 dinara.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Mašina je bila na ful tretmanu.
Detaljno spoljasnje pranje,hemijska i fizicka dekontaminacija.
Dvoslojno poliranje i keramicka zastita.
Poliranje felni i keramicka zastita
Keramicka zastita stakala
Dubinsko pranje.

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Odradio sam ovih dana servis i zamolim majstora da "proveri" lanac.Auto trenutno ima pravih 171.000km.Mada me inače majstor ubeđivao i ranije (i sam je vlasnik BMW-a 740d F01) da taj 2.0 benzinac nema problema sa lancem kao 2.0 dizeli.Tako da je lanac „preživio“🤣…kaže majstor ne diraj ništa do tamo 300.000-350.000km,na toj kilometraži počinju problemi sa lancem na tim 2.0 benzinskim motorima.Reko riješiću se ja njega daleko prije tih 300.000km.
Zamjenio ulje,plastični karter,filter ulja,filter vazduha,filter vazduha u kabini i prednje kočnice,oba diska,nove pločice i senzor koji ide uz to.
Račun je na slici,ceh je sa sve dijelovima i rukama.Sve je rađeno u Austriji.20230930-110604.jpg

Edited by Renault Terminator
Link to post
Share on other sites
11 hours ago, somi92 said:

Volim i ja al brate 1000e za ovo iznad je bas samar.

U pravu si,šamarčina jeste.Ali ni u Srbiji to me ne bi izašlo nešto jeftinije ako bi uopšte i bilo jeftinije.Ne da se nešto pravdam,da sam htio tako nešto ćutio bi i nebi ni kačio ovaja račun,ali pogledaj ovaj video pokojnog Mirka,laka mu crna zemlja i da mu dragi Gospod Bog podari Carstvo nebesko,premotaj tamo na 6-ti minut.Još je ovo snimano pre skoro godinu dana,a znaš i sam da cijene danas i prije godinu dana na šta god se odnosile nisu iste,nažalost.

https://youtu.be/8Ke8LDb0dDs?si=puSsMd2rR0wPNzPG

Edited by Renault Terminator
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Поздрав из Линца.
Свашта бих ти написао везано за живот у Линцу и Аустрији али није форум намењен за то.

Link to post
Share on other sites
On 11/4/2023 at 8:38 PM, milosbmw85 said:

Поздрав из Линца.
Свашта бих ти написао везано за живот у Линцу и Аустрији али није форум намењен за то.

Pozdrav takođe🍻.

Link to post
Share on other sites