Recommended Posts

Pozz ekipa imam problem,dal ste imali slicna iskustva,u pitanju je BMW E60 520i  benzin-plin.

Auto kao da ima neki ogroman pritisak u sebi,pukla mi je prvo posuda od vode,pa gumistucna iz hladnjaka,pa flansna crijeva,pa sada drugo drijevo iz hladnjaka pusta vodu,inace auto malo slabije i ide tacno kao da je zagusen.

Ako je neko imao slicna iskustva dobro bi dosao savjet.

Link to post
Share on other sites

Ja sam taj problem imao jer sam prepunjavao sistem do cepa i kad auto nabije temperaturu nivo vode se uvek podize u sistemu i ako nema mesta izbije na najslabijoj tacki... Meni je prvo izbio gornje crevo hladnjaka i iscurila mi sva voda iz sistema i ja sam opet magarac prepunio sistem i drugi put mi je izbio na hladnjak tj propisao mi je hladnjak. uzeo sam novi hladnjak i cep i sad sam miram i naravno sipam vodu do oznake :)

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Nemanja-e36 said:

Ja sam taj problem imao jer sam prepunjavao sistem do cepa i kad auto nabije temperaturu nivo vode se uvek podize u sistemu i ako nema mesta izbije na najslabijoj tacki... Meni je prvo izbio gornje crevo hladnjaka i iscurila mi sva voda iz sistema i ja sam opet magarac prepunio sistem i drugi put mi je izbio na hladnjak tj propisao mi je hladnjak. uzeo sam novi hladnjak i cep i sad sam miram i naravno sipam vodu do oznake :)

Nije do prepunjavanja,a cem pi je polomljen to sam primjetio dal moze biti do njega,i da li ovaj model ima otvoeeni sistem ili ga treba ozdraciti ?

Link to post
Share on other sites