Recommended Posts

  • 1 year later...

u krusevcu ima auto servis chile .ne rade lose ali imaju dosta posla a mala im je radionica posto je u sklopu vulkanizerske radnje.ima mesta samo za dva vozila tako da uvek cekaju po nekoliko vozila na popravku auspuha .oni su mi radili letos auspuh,ali nije dobro ispalo jer se sada cuje cev od auspuha kada radi na leru.zvrnda i ide na zivce.isao sam opet ali oni nisu mogli da utvrde gde cev dodiruje karoseriju jer kada auto podignu na dizalicu on se vise ne cuje.u mom gradu nema valjanih servisa gde moze covek da bude siguran da ce mu uraditi ok.svi rade svasta tako da niko od njih nije potpuno strucan

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

KILER ima katastrofalno los kvalitet, plus ima pojedine majstore koji su kranje pokvareni. MEni su naplatili zamenu celog auspuha, zato sto su mislili da necu primetiti, a i posle godinu dana je bio spreman za djubre

Link to post
Share on other sites

KILER ima katastrofalno los kvalitet, plus ima pojedine majstore koji su kranje pokvareni. MEni su naplatili zamenu celog auspuha, zato sto su mislili da necu primetiti, a i posle godinu dana je bio spreman za djubre

Drugar je imao slicno iskustvo!

Link to post
Share on other sites