Recommended Posts

725 tds ....tesko da moze da bude blinda ...osim ako nije naknadno doradjen u sta cisto sumnjam a kako si ti zakljucio da je u pitanju blinda??? ili to samo vlasnik tvrdi???

on inace ima deblja stakla ali to staklo mora da bude najmanje debljine palca i da je gornji deo zaostren .... a vrata moraju da budu bas bas bas preteska....

Link to post
Share on other sites
725 tds ....tesko da moze da bude blinda ...osim ako nije naknadno doradjen u sta cisto sumnjam a kako si ti zakljucio da je u pitanju blinda??? ili to samo vlasnik tvrdi???

on inace ima deblja stakla ali to staklo mora da bude najmanje debljine palca i da je gornji deo zaostren .... a vrata moraju da budu bas bas bas preteska....

i da mu max bude 70 km/h sa tim motorom :vampire:

Link to post
Share on other sites

Prijatelju ako ces da se trkas uzmes trojku a ako hoces da uzivas uzmes tu sedmicu i nikakav problem da je dignes na 170 konja,sasvim dovoljno za uzivanje u voznji bez adrenalina.A to da je taj blindiran nema sanse jer sedmica blindirana ima 3 tone i mozes misliti kako bi isla sa tim motorom.A sto se tice PT decko nije ogranicen.To je i meni jedan drug rekao na sta sam mu ja rekao da nisam ogranicen nego znam sta volim,a to je BMW,i kao sto ti je i Misko rekao idi na PT forum pa tamo pitaj kakav je.A ajde usput da ti i ja kazem da je to govno od auta.

A sto se tice TDS motora ako ne vodis racuna ubices svaki motor,kao na primer moj prijatelj sedne u 525tds ne proveri ni vodu ni nista krene za svabiju pun gas bez stajanja i umre mu motor jer nije imao dovoljno vode,posle mu je kriv auto i svaba i bmw i majstori i moja baba rada i svi redom.Pozdrav za tebe i uzmi tu sedmicu ako je ok

Link to post
Share on other sites

Ma ljudi ja i dalje najvise volim i cenim BMW-a i bice ih jos,ali me uhvatila neka manija za PT Cruzerom i trenutno mi znaci da znam sta to nije dobro kod tog auta. Malo da me prodje pa se vracam nekom BMWu. Zao mi je samo zbog toga kad god se pomene neka druga marka automobila, vecina burno reaguje i iznosi nepouzdane informacije.Sto se tice sedmaje te blindirane opcija je pala u vodu ali cisto da vidite oglas:BMW725tds

Link to post
Share on other sites
Ma ljudi ja i dalje najvise volim i cenim BMW-a i bice ih jos,ali me uhvatila neka manija za PT Cruzerom i trenutno mi znaci da znam sta to nije dobro kod tog auta. Malo da me prodje pa se vracam nekom BMWu. Zao mi je samo zbog toga kad god se pomene neka druga marka automobila, vecina burno reaguje i iznosi nepouzdane informacije.Sto se tice sedmaje te blindirane opcija je pala u vodu ali cisto da vidite oglas:BMW725tds

zavisi šta podrazumeva pod blindiran :)

malo mi je veliki spisak opreme za tako slab motor

jesi li siguran da nije menjan motor ili tako nešto

a što se tiče reakcija moja uopšte nije bila burna već sam ti dao prijateljski savet

većini od nas ovde je BMW u srcu ali stvarno u srcu

i svi mi bmw-a jedino priznajemo za auto

zato i postoji ono BMW I OSTALI

Link to post
Share on other sites
Ma ljudi ja i dalje najvise volim i cenim BMW-a i bice ih jos,ali me uhvatila neka manija za PT Cruzerom i trenutno mi znaci da znam sta to nije dobro kod tog auta. Malo da me prodje pa se vracam nekom BMWu. Zao mi je samo zbog toga kad god se pomene neka druga marka automobila, vecina burno reaguje i iznosi nepouzdane informacije.Sto se tice sedmaje te blindirane opcija je pala u vodu ali cisto da vidite oglas:BMW725tds

De bre nadje PT Cruiser :) Taj auto izgleda kao da ga vozi Dick Trazy. Moj cale je pre par godina razmisljao da ga kupi, ali je posle test voznje odustao. Kaze da je lenj. Doduse, ja ne znam koju kubikazu je tacno vozio...

A sto se tice ove sedmice, i meni je dosta sumnjivo toliko opreme na takvom motoru. Taj ko ima kesha za sve to moze da si priusti i jaci agregat. S obzirom da je u pitanju bas luksuzna verzija, moguce da je ili kraden pa nekako registrovan i pritom budzen ili je neki zaplenjeni sa carine, a mozda je i nasledstvo nekog opasnog momka 90ih. U to vreme jako malo ovakvih automobila je islo nasim drumovima.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Ljudi moji da vam kazem taj 725tds ide kao blentav ja ga imam i vozim i nemogu se nacuditi kako auto poteze nikakve razlikke nema od 5.0 do 60km/h ja ut to isto nemogu da vjerujem ali ipak je istina :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

E sad kad me prosla manija za PT Cruiserom dodje red opet na sedmaju ali ovog puta 740i E38 pa me zanima neko misljenje o tom V8 motoru i automatskom menjacu koji je uparen sa njim inace auto jehttp://urbanautons.com/details.php?id=28.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Ah, vecita polemika o BMW-om TDS-u. Jedan od najboljih dizel agregata koji je izasao u to vreme. Naravno da je los, gotovo nikakav kada u njega sedne srbenda i samo gas gas, a kad ga pitas ima li ulja u tom motoru, sipas li, menjas li, on kaze ja sam njega kupio, a ne on mene i onda puf ode preko soma evra na popravku. Zatim ga provereni majstor za golfa 2 sklepa samo da se proda, i krene prica da je to los motor.

Kum mi je u italiji radio i kada je hteo da kupi auto 2002 godine, (pre toga vozio 124-ku) otisao u salon iskljucivo nova BMW vozila i rekao da hoce 7-cu, ali da mu oni preporuce izbor agregata koji je najbolji, rekli su mu TDS. Na to je on dogovorio hvala i otisao kod jednog grofa i kupio ga sa skoro 300000km na satu, 1 vlasnik.

Danas taj BMW ima skoro milionce na satu i jos nije otvorio motor, redovan servis uvek radjen. U njega nema sta nije sipano, od d2 do euto nafte i raznoraznih mesavina lepkova, parafina, loz ulja i ostalih sranja. Tako da ne moze niko da me ubedi da je taj motor los, inace je auto proizveden 1998 god. Od opreme nema samo kozu.

Link to post
Share on other sites