Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa nije bas tesko skarabudziti,ali su tu samo privremeno.ti su konkretno od golfa 1 ,ali se ne uklapaju bas najbolje sa fabrickom cajgerima,pa cu nabaviti od audija 80-90 koji imajo skoro identicne kazaljke kao u tabli

Link to post
Share on other sites

Ma dajte ljudi sta vi sve vidite,covek ga je bas domacinski i sredio i zastitio...

pozdrav za wice :bye:

ma cinjenica je da ima propusta....:)

ali ne mogu da se nakanim da ponovo sve radim :)

ovako kada mi malo zasmeta samo zazmurim malo :)

hahahahaha

Link to post
Share on other sites

ma cinjenica je da ima propusta....:)

ali ne mogu da se nakanim da ponovo sve radim :)

ovako kada mi malo zasmeta samo zazmurim malo :)

hahahahaha

ma daj bre po fotografijama i opisu ovo je idealno,ako ikada budem vrsio nesto ovako slicno pitacu te koliko para trazis,za vreme nepitam <_<

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

nisam uzeo te, nije se covek javio na tel.nasao na drugom mestu

kazi mu slobodno nasao si ih kod mene :) nego kad je montaza nemoj montirati dok ne ofarbas bar po meni nemoj drugacije :) Brate felne su ti prelepeeeeeeeeeee

:blush:

Link to post
Share on other sites

Wice sve pohvale za auto...M50

Sve je kulturica i sa ukusum.M50

Pocev od boje, felni, spustenosti...M50

Moje misljenje neko, samo jos neki lip napred (nikako M branici nisu u modi ;) a i ja ih ne volem nesto ).M50

Ima neka tema moja gde sam pitao za neki lip za e36, ne mogu da je nadjem sad, znam da je ljubicasti auto neki, on bi ti lego samo tako isto diskretan ma savrsen.M50

Jos jednom odlicno. M50

Nesto mi tastatura zeza pa posle tacke otkuca M50... ;) :D :D

Link to post
Share on other sites

brate nisam ga naterao da radi :(

tj radi sa i temperatura,radi rucica na volanu ali ostalo ne.ne radi brzina,a mislim da zbog toga ne radi ni ostalo

proverio sam sve kablove i spojeno je kako treba,ali nece.kada otopli ponovo cu skidati da vidim sta cu.

jedino sto nisam povezao je check kontrol jer nemam modul na koji bih povezao,ali to ne treba da utice na rad ovoga sto mene muci.....

ovu sam semu koristio

shemazaboarddvoredni.jpg

+

Crni dzek(x1070) pin6 na plavi dzek(x17) pin26

Crni dzek(x1070) pin9 na plavi dzek(x17) pin4

I mislim da ce da proradi tj. kod mene radi.

Link to post
Share on other sites

cek,hoces da kazes da te dve zice nisu bile ozicene na crnom dzeku na bordu? nisam na to obracao paznju,provericu

nego na crnom dzeku po ovoj semi pise da pin 9 ide na osigurac to je valjda 12v? a kazes da ide na plavi na pin 4? el to to?

hvala druze

Link to post
Share on other sites

Gledao sam slike unazad i pre si imao onaj bord sa 7dugmica(i kod mene je bio takav pre). Na bordu sa 7dugmica i njegovom crnom dzeku nema ozicenje za pinove 6 i 9. Ta dva pina(6 i 9) se povezuju na plavi dzek od sata na pinove 4 i 26. Mislim da ce raditi i samo sa crni pin9 na plavi pin4,a nista mu nece biti ni od ova dva 6-26. Ja sam ozicio obadve konbinacije i bord radi. Ova tvoja sema nije bas najbolja al moze da posluzi.

Link to post
Share on other sites

ok ,hvala ti puno pokusacu ukoliko sutra,

pitam posto me zbunila ova gore sema sa ozicenjem crnipin 9

ladno mi nije palo na pamet da pogledam da li je sve oziceno u crnom dzeku:)

Link to post
Share on other sites