Recommended Posts

neko reci mi ima li neka fora za vadjenje onih buksni iz dzeka? nikako ne mogu da ih izvadim a da ne ostetim dzek? reci mi na plavom dzeku,da li na pin 4 i 26 vec ima kabl ili su slobodni? d aznam koliko buksni trebam da nadjem

Link to post
Share on other sites
  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedina greska na tvojoj semi je sto nepise da sa crnog dzeka pin9 ide na pin4 plavi dzek.

Pin9 na crnom je prazan

Pin6 na crnom je prazan

Pin4 na plavom ima zicu tu ih samo prespoj

Pin26 na plavom prazan

Imao sam tri dzeka iz jednog su buksne ispadale same, iz jednog malo na snagu, a iz jednog nikako.

Link to post
Share on other sites

Jedina greska na tvojoj semi je sto nepise da sa crnog dzeka pin9 ide na pin4 plavi dzek.

Pin9 na crnom je prazan

Pin6 na crnom je prazan

Pin4 na plavom ima zicu tu ih samo prespoj

Pin26 na plavom prazan

Imao sam tri dzeka iz jednog su buksne ispadale same, iz jednog malo na snagu, a iz jednog nikako.

hahahah e ja imam neki iz kog buksne bas nece da ispadaju :)

Link to post
Share on other sites

na crnom dzeku nisam imao ni jedan kabl od 1-9

povezao sam 6 i 9 i kao radi ali nesto nije ok

prvo se istripovala temp.na -37 pa je polako dosla do -30 i na kraju kada sam na par min otkacio akumulator i vratio ona se sredila, ali mi nije jasna brzina,da li treba da je iscita u real time ili ne?

krenula je od 0 i posle 15 km dosla do 34km,ukasio sam ga kada sam stigao kuci i dao kontakt opet i ona stoji na 34

potrosnja se sa 39 svukla na 16,8 ali opet mislim da to ne treba tako da se ponasa.

eh da i sada kada upalim ili ugasim auto ispisuje da nije aktivan check,zato sto to nisam povezao jer nemam check modul ,da li to moze da se iskljuci nekako?

Link to post
Share on other sites

izgleda da sve radi,ovo speed na bordu je koliko sam skontao prosecna brzina kao i potrosnja

a u skrivenim testovima kada udjem u stvarnu brzinu tj trenutnu,iscitava je bez problema, kao i kolicinu goriva u rezervoraru, trenutnu potrosnju i slicno.jedino bi bilo lepo kada bi moglo nekako da se iskljuci ovo obavestenje check controll inactive

Link to post
Share on other sites

Brate,mene mrzi da namestim brisace na autu,ne rade mi vec pola godine,menjac mi svira ko budala,imam drugi koji stoji 3 meseca u garazi,desno rame nemam,a ti bre nisiii normalan!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

brate stavio sam 9j felnu pozadi sa gumama koje su bile na njoj 215/40 i malo je kacilo -.- nisam spustao auto,a hocu nazad 225/45

kako si uspeo ti ovo?

Link to post
Share on other sites

ima na nekoj od prethodnih strana kako sam sirio,mozda sam dobio 10-15 mm po strani

nisam uspeo da nadjem mnogo strana ima mozda sam i preskocio...cime si ih sirio samo mi to reci?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Auuuu, svaka cast za trud! Nisam video ovu temu ranije, pa sam sad detaljno procitao celu istoriju rada od kad je auto kod tebe.

Svidja mi se koliko si pedantan, precizan i neodustajes kad naidjes na prepreke. Pravis sam alat, talenat. Odakle tolika energijaaaa? Svaka cast!

Da si placao drugome da uradi sve ovo nebi bilo ni blizu. Samo tako nastavi i neka je sa srecom!!!!

p.s. Jedino sam se zabrinuo kad sam pogledao da od maja nema nista novo, ili nisi podelio sa nama....

Link to post
Share on other sites

Pa ti si nas ovde foliras, kao ljubav prema kolima, ovo ono <_< Kad covek sredjuje limuzinu za svadbu!

Nece da plati iznajmljivanje limuzine, samo da bi ustedeo....cccc :lol: :lol: :lol: :lol:

E neka je sa srecom!!!! A da od opreme za kola sledece juris ono sediste sto ide na zadnju klupu

pa se fiksira za nju :dance3: http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=bmw+child+car+seat

Da ste zivi i zdravi, :kiss3: i da vas auto dugo sluzi!!!!

Link to post
Share on other sites

nista nisam ni radio,sredjivao kucu zenio se i tako to....auto je pao u drugi plan

Pa vidi se, auto zaplako na desnom faru hehe

Ako ako sve najbolje za ostalo lako cemo :pleasantry:

Link to post
Share on other sites