Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Od drugara Sergeja... :)

Felna bas lepo stoji jos je 7.5j nije presiroka ne ubija mnogo trap, prava mera...

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Samo rokaj, i ove su 8j istripovao sam ja nesto... Uzeo sam ih od drugara dan pre ovog skupa na palicu, rek'o sramota da idem na 15-icama koje sam imao... :)

Jel dolazis u cacak da pravimo neke zajednicke fotke?

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Samo rokaj, i ove su 8j istripovao sam ja nesto... Uzeo sam ih od drugara dan pre ovog skupa na palicu, rek'o sramota da idem na 15-icama koje sam imao... :)

Jel dolazis u cacak da pravimo neke zajednicke fotke?

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Ja sam inace iz Cacka :D

Link to post
Share on other sites

vidim imas dve bembare u dvoristu,pa pravi neke zajednicke slike sta cekas cacak :) a ne ove izvrnute samo,vratove da pokrivimo :D sprdam se,lepo izgleda sedan sa ovim felnicama... si razmisljao da ga pakujes opet u M?

Link to post
Share on other sites

Pa ne znam kako oba da odvezem negde na slikanje :D
Razmisljao sam, hocu plavog prvo da spustim napred, pa onda andjele za sivog, pa onda difuzore jednom i drugom pa prednji branik, jer je najskuplja stavka, kad bude bilo bice :)

Link to post
Share on other sites

Fali mu napred branik i nazad difuzor :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

prostudiraj ti to malo bolje,pa se javio opet da vidimo sta si naucio :P

Pa ne znam kako oba da odvezem negde na slikanje :D

Razmisljao sam, hocu plavog prvo da spustim napred, pa onda andjele za sivog, pa onda difuzore jednom i drugom pa prednji branik, jer je najskuplja stavka, kad bude bilo bice :)

e jbg bmw-a da nadjes da neko potera,to bar nije tesko :) ili ako ne das nikome,to je vec drugo :D au znaci ne znas kog ces pre da do'vatis ni da teras ni da lickas ...muke zive,samo lagano :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...