Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

retrovizore cu da farbam,ali treba da mi stigne i m prednji branik pa cu sve zajedno da ofarbam

a i planirao sam da ga malo spustim napred,ali pre toga bih da mu zatamnim stakla....blizi mi se i registracija,pa je tesko zakrpiti sve rupe :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

auto je do jaja , neka te sluzi!! :D

inace sto se tice felni , kad sam video koje ces felne da stavis ja sam se bio smorio koliko su ruzne bile felne , ali sad kad su na autu , svaki put kad vidim ove slike sve vise i vise mi se svidjaju felne :D

Link to post
Share on other sites

EXTRA AUTO FELNE BOJA SVE OK ........SAMO DA JE SRCE JACE..MUCICE SE SA 17 DA POVUCE RAZABICE SE...STETA..SRCE TREBA DA PUMPA JACE AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Link to post
Share on other sites

slazem se da oseca ove gume,ali kompenzovacu to malo nizim gumama,tj da obim bude kao i fabricki,ali cu staviti malo kraci diff,dok sam vozio diff 4,20 sa 15 gumama,potezao je kao lud,pisao je u 2 bez problema,ali jbg nije mogao da predje 160 :D

sada sam stavio 3,45 i dok su bile 15 bilo je ok,ali za 17 mi je previse dugacak prenos....:) moracu da nadjem nesto izmedju :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

akoneko ima da ponudi povoljno neke prednje opruge -30 prednje,mozda -40 ali se brinem da ne bude puno nisko,moze da mi se javi na PP :)

da napomenem motor je 1.8 posto verujem da opruge od 6-aka nisu iste zbog tvrdoce.

Link to post
Share on other sites

izgleda mnogo dobro :) samo za toliko spustanje moram menjati i amortizere,a to mi je prilican izdatak,tako da bih ga za sada samo malo potopio,a za kasnije videcemo kako ce se pokazati.

Link to post
Share on other sites