Gorivo pojeftinilo


Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Radujem se ovom pojeftinjenju goriva jer cete sada osetiti pravu snagu vasih ljubimaca i nakon toga pobacati taj plin za kafu iz auta i pustiti ga da dise punim plucima.

Uzivajte u snazi.

Link to post
Share on other sites

cuti, ne razgovaram sa mojima josh cu morati da smanjim voznju, ne daju mi lovu moji, al dobro nadam se da ce se vratiti na ok :dance3:

inace cuo sam da ce benzin da pada do 50 din...

Link to post
Share on other sites

neka i vrijeme je bilo da se malo ova cijena obori sad je kod nas super OMV super 100 oko 0.90euro litar sta je sasvim solidno iako bi molo da ide i nize i nadajmo se da i hoce i dabogda se svi na benzin vozili :dance3:

Link to post
Share on other sites

Da vec sam rekao da sam cuo da bi u februaru, 2009. godine gorivo trebalo da bude oko 60 din....

Link to post
Share on other sites

Ministarka finansija je izjavila da se u 2009. smanjuju carine na automobile, ali....povecavaju se akcize na gorivo, pivo i cigarete..

Neki predstavnici uvoznika automobila koji ne znaju da sastave prosto-prosirenu recenicu govorili su o smanjenju prodaji zbog krize...

O predlogu da se povecaju takse na registraciju auta vecih od 2000ccm za sada se nije raspravljalo...

U albanskom delu Kosova benzin na pumpama je 45-47 dinara. Kazu da ga dobijaju iz Panceva, nema akciza (30 din.), nema PDV-a...

Americki proizvodjaci automobila kazu da ni pomoc drzave od 17 mlrd dolara nece im pomoci da izadju iz krize...moguce je da bez posla ostane oko 3 miliona radnika...

Link to post
Share on other sites