Recommended Posts

Ubih se trazeci, i ne mogu da verujem da ne mogu da nedjem na netu nijednu radnju koja prodaje kitove, pa eto ako vi znate za neku u BG-u recite molim vas hitno mi treba :) (LECHLER)

Link to post
Share on other sites

Pa to je kit za popunjavanje neravnina na ostecenjima, dakle meni je potreban kit za popunjavanje neravnina za akrilnu boju, iliti nemetalik, pa posle toga nanosim prajmer (spric kit) u spreju pa farbam, a lechler je firma koja proizvodi kitove, boje, polir paste, jedna od najboljih, naravno ima i drugih al je ova najbolja, pa me zanimaju radnje koje su zastupnici i imaju ove proizvode? znam da ih ima po farbarama al ne mogu da lutam

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

bas imas lechlerovu radnju u Bg-u kad krenes prema velikom mokrom lugu od nisove pumpe desno pre nadvoznjaka iznad autoputa sa leve strane tamo sigurno ima,a

ako nema stvarno neznam gde ima mozda u max mayer-u

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ma bio kod lika u zemunu, on mi je rastvaro farbu, kod "killer auto" kad krenes prema tosinom buaru od kruznog toka skrenes

levo pa oko 100 metara desno, dvoriste sa swim tim sranjima... pa pitas tamo... ima i kitove, i sva ta sranja

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...