manifestacija u beogradu 23-24 avgust


Recommended Posts

Dugo očekivana Velika trka u Beogradu!

Ljubitelji brze vožnje uskoro će moći da uživaju u Beogradu na najvećoj uličnoj trci pod optimalnim uslovima, 402 Street Race 2008 Srbija. Pored centralnog događaja 23. i 24. avgusta, svi posetioci biće u prilici da uživaju svim čulima. Zvuk savršenih “mašina”, miris vrelih guma i užarenog asfalta, modna revija donjeg veša Bugatti i izbor za Miss Mobil Mokre Majice

Na pravom mestu u pravo vreme!

Organizatori 402 Street race Srbija ove godine pobrinuće se da Vam adrenalin 23. i 24. avgusta sve vreme bude povišen. Prateći program nikoga neće ostaviti ravnodušnim. U EXPO Centru XXI posetioci će moći da vide preko 50 izloženih ekskluzivnih automobila među kojima će se naći i neki od Audijevih modela.

Kako brze automobile često vezuju i za prelepe devojke, organizovana je i revija donjeg veša modne marke Bugatti, izbor za Miss Mobil Mokre Majice, Sexy Car Wash, pena party i takmičenje u sportu iznenađenja!

NAVAK će pružiti mogućnost zainteresovanima da isprobaju svoje prave vozačke sposobnosti.

Dođite i družite se sa nama!

Link to post
Share on other sites

Satnica Velike beogradske trke za 23. i 24. avgust!

Informacije za takmičare (važi oba dana!)

Sport iznenađenja (takmičenje devojaka)

Prijavljivanje takmičara od 6 do 9 h

Treninzi i određivanje klasa odigraće se od 9 do 11h

Svečano otvaranje trke u 12h

Takmičenje se održava od 12 do 17h

Dodela nagrada 402 street race 2008. Srbija je od 18.00h

Informacije za posetioce:

U toku oba dana u Expo Centru možete da očekujete sledeća dešavanja:

Sport iznenađenja (takmičenje devojaka)

„Sexy car wash“

Takmičenje za Mis morke majce Mobil

Modna revija donjeg veša Bugatti i Frateli

Cyber drift (takmičenje u video igrama)

Audi performans

Dodele nagrada za posetioce

Žurka na kojoj nastupaju gosti iznenađenja

Takođe, u Expo Centru moćićete da prisustvujete eksluzivnom tuning & styling takmičenju, gde će najbolji automobili Srbije u svojim klasama biti prikazani.

Sa željom da boravak posetiocima učinimo što zanimljivijim, naši partneri će organizovati:

Audi car show

Old timer kutak

Best body art sa street race tematikom

Testiranje refleksa vozačima putem atraktivnih igara

NAVAK program

Emitovanje trka preko led ekrana u enterijeru

CIBS program

Kafe 402 street race

Link to post
Share on other sites

naravno da idemo organizovano , ekipa koja ide sa nasim takmicarima se nalazi u 9h kod beogradske arene .... naravno svi su pozvani u tu ekipu .... znani i neznani ... da ne bude kao u kragujevcu .....

e sad .... posto imamo takmicare iz kluba , organizovali smo jednu malu dobrotvornu akciju za njih ... neki su o ovome obavesteni putem sms-a ( oni cije brojeve imam ) a ostale obevastavam ovako ....

odlucili smo da pomognemo nasim takmicarima sa simbolicnim prilozima od 200-300-400 din , pa ko moze nek se ukljuci u akciju sutra na manifestaciji ....

molim vas da se pojavimo u sto vecem broju kako bismo podrzali nase ljude tamo i nastavili tradiciju bmw kluba.....

Link to post
Share on other sites

a jeli??? jel treba i da te jurimo??? nas mnooogo da trazi jednog lika a??? pa zar ne bi bilo postenije da ti kad vidis nas box ... lepo pridjes i upoznas se .... ne ujedamo ... mada nisam siguran za ove zemunce....

Link to post
Share on other sites

na svaciju a i nha nasu zalost otkazana je danas trka 402 street race.....nije bilo kao dosta ograda i guma da se postavi zbog bezbednosti......konkurencija je ove godiine porasla..bile su neke trke iz zajebancije na startu se oprobao i nas Favoorit zemunac sa svojim 335 lepotanom protiv e 30 4,4 kockice....jbg sta reci 4,4 je bio brzi al to je bilo cisto potezanje koje se ne racuna,,,sutra bi bilo lepo da se pojavimo u istom a cak i u vecem broju da navijamo :angry: :blink: :) :pilot:

Link to post
Share on other sites

ma bre je se taman ponadao da ce biti potezanja i jos uzeo vikend slobodan posto sam u vojci i dodjem tamo i iscekivanju da cu uzivati i ona kokoska kaze da nema trka...e j***m im....nadas se da ce sutra biti sve kako treba i da cemo se druziti....imam ja slika par videcu da ih okacim kasnije , ako nestignem , onda sutra pre nego sto krene nazad....

Link to post
Share on other sites

ako cemo vec da se druzio sutra ocemo svi grupno kolima da dodjemo ili pesaka?zato sto mi masina nije registrovana pa da znam da li da rizikujem ili ne a jos mi je i vozacka u kasarni?

Link to post
Share on other sites