Recommended Posts

Ovom prilikom bih vas pozdravio u svoje ime,Milos ( MILY ) i firme Shiva-automotive. Tu smo za vas da vam ponudimo veliki asortiman proizvoda,pogodnosti,popuste,razne akcije koje ce slediti,nagrade i poklone....

Zvanicno da vas obavestimo da svaki clan BMW Klub-a Srbija ima od nas 10% popusta na bilo koji kupljeni proizvod u nasem ONLINE SHOP-u.

O Nama :

Shiva-automotive je firma koja se bavi proizvodnjom,prodajom branika,spojlera od fiberglasa za automobile sa jedinstvenim izgledom.Osnovana je 2000 godine u Beogradu,svoj lanac prodaje je prosirila na celu Evropu. Pokazatelj naseg kvaliteta i uspeha su mnogobrojne musterije . Uspesno saradjujemo sa stranim brendiranim firmama poput FK Automotive,DTS Tuning,In-Pro,Raid-hp,RSC-Automotive....Do sada smo bili bazirani na Veleprodajnim uslugama ali zbog velikog interesovanja odlucili smo da napravimo za vas ONLINE-SHOP. Nas katalog sa proizvodima cenama mozete posetiti na adresi www.shiva-automotive.net ili nas kontaktirati putem meila [email protected] ili mob: +381631970505 Marketing and Sales Menager Mr. Djupovac Milos

Iz ljubavi prema automobilima.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Novo !!!! Totalno nova svetlosna grupa za BMW grupaciju i na sve to popusti B)

Za bmw mozete pogledati na :

http://www.shiva-automotive.net/shop/index...ath=117_120_144

http://www.shiva-automotive.net/shop/index...ath=117_119_134

http://www.shiva-automotive.net/shop/index.php?cPath=117_122

Ujedno tu su i kompletni Body Kits,ostala oprema...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ljudi ima li ovde replike ///M3 branika ili Ja treba da idem kod očnog? :) :vampire: :vampire:

Link to post
Share on other sites

ujedno imam zamerku na ovome ..pre jedno god dana sam uzeo ceo kit i ovo vam je bilo katastrofa ..nigde ni jedan otvor za dizalicu ,nimalo ukrojena dolnja strana (ravna) tesko se navlace ..jednom recju katastrofa http://www.shiva-automotive.net/shop/produ...products_id=294

Link to post
Share on other sites

problem je sto sve treba da krojis budzis... barem ovo sto sam ja uzimao i na kraju ispoklanjao i nisam montirao ...mozda su se sada popravili nemam pojma .mada sumnjam skoro sam uzeo i za golfa kabria neke spoilere i isti je slucaj...

izvinjavam se na kritikama ali tako je .mozda je neko i dobro prosao...i veliki pozdrav za Katarinu iz shive jako je ljubazna

Link to post
Share on other sites

Očiledno da nemaju kvalietne proizvode. Ili su mislili da ti nikada neće ispustiti guma :) :vampire: :vampire: , pa da moraš montirati dizalicu. :lol: :D :D

Link to post
Share on other sites

manje vise za dizanje gde su cepovi nego i ispod njih ima isto deo za dizalicu koji uopste nije ukrojen da prati liniju pa da normalno mozes da stavis dizalicu ispod auta ako vec ne mozes tu na predvidjeno mesto sa original dizalicom ... nemam pojma necu da ih kudim mozda su krenuli sa drugacijim proizvodima tj kvalitetnijim ...

Link to post
Share on other sites

uzgres znam da oni to mogu da nameste i ukroje na autu ali naplacuju 30-40 evra po spoileru ,pragu , ali bre meni nije to to ocu sve da ide na srafce kao original ..ili kao prava replika tj kao prava kopija originala .

Link to post
Share on other sites

Ja sam pre neki dan stavio ///M pragove, ali isti su imali onaj polukružni urez na sebi za plastične čepove gde se montira dizalica za dizanje odozdo, kao i poklopce za montiranje orginalne dizalice.

Link to post
Share on other sites

Da vam dam jedno ukratko objasnenje.

Pomenuti branik od M3 proizvodjac nije Shiva,nego distribuder i to je proizvod koji vecina vas stavlja na svoje automobile s tim samo sto neko plati manje a neko vise,zavisi gde kupi,inace mi nabavljamo iz nemacke i po nizim cenama nego sto mozete tamo da kupite (rabat).

Za Golfa cabria nemamo ali bas nista,tako da ne znam gde je taj kit kupljen.

Sto se tice ukrajanja branika i spojlera na automobile u vecini slucaja je do samog auta ili ti koliko je sam auto puta bio udaran i kako je vracen na meru.Ali naravno priznaju se i greske proizvodjaca.

Iz licnog iskustva sa ugradnjom,prepravkama i modeliranjem spojlera mogu to da potvrdim i dokazem i naravno za onog ko sumlja ugradim besplatno.

Mily

Link to post
Share on other sites
Da vam dam jedno ukratko objasnenje.

Pomenuti branik od M3 proizvodjac nije Shiva,nego distribuder i to je proizvod koji vecina vas stavlja na svoje automobile s tim samo sto neko plati manje a neko vise,zavisi gde kupi,inace mi nabavljamo iz nemacke i po nizim cenama nego sto mozete tamo da kupite (rabat).

Za Golfa cabria nemamo ali bas nista,tako da ne znam gde je taj kit kupljen.

Sto se tice ukrajanja branika i spojlera na automobile u vecini slucaja je do samog auta ili ti koliko je sam auto puta bio udaran i kako je vracen na meru.Ali naravno priznaju se i greske proizvodjaca.

Iz licnog iskustva sa ugradnjom,prepravkama i modeliranjem spojlera mogu to da potvrdim i dokazem i naravno za onog ko sumlja ugradim besplatno.

Mily

Koliko je branik za E36 /// m3 ?

Link to post
Share on other sites
ujedno imam zamerku na ovome ..pre jedno god dana sam uzeo ceo kit i ovo vam je bilo katastrofa ..nigde ni jedan otvor za dizalicu ,nimalo ukrojena dolnja strana (ravna) tesko se navlace ..jednom recju katastrofa http://www.shiva-automotive.net/shop/produ...products_id=294

Ciao Gadafi!!!

1.) Taj link koj si ubazio nismo ni imali prosle godine!

2.) Ko to prodo taj kit pred godinu dana?

3.) BMW E-36 Prednji branik proizvodimo 8 godine za nemacku, schweizasku..itd. ( Do sada bez reklamazije)

4.) Ako si ga kod nas uzo je bio sigurno 3 puta jeftinije nego kod vas!

5.) Mi smo ovde vec nekoliko prodali i u inostransvu vec sigurno 1000 komada. Do sada nije niko imo te problema kao i ti!

Ako nesta nebi bilo uredu moze nama svaki da se javi. Samo tako moze da se resi problema.

Emailaddy: [email protected]

post-6071-1223675628.jpg

Link to post
Share on other sites
problem je sto sve treba da krojis budzis... barem ovo sto sam ja uzimao i na kraju ispoklanjao i nisam montirao ...mozda su se sada popravili nemam pojma .mada sumnjam skoro sam uzeo i za golfa kabria neke spoilere i isti je slucaj...

izvinjavam se na kritikama ali tako je .mozda je neko i dobro prosao...i veliki pozdrav za Katarinu iz shive jako je ljubazna

Ciao,

mi nismo sigurno propali.

Mi nema samo veliko potvrdo da se reklamiramo. Skoro svi poznati "tjuneri" od nas kupiju branici!

Nas glavni poso je u inostranstvo.

Hvala za kompliment u vezi katarini. Ona dobila sina. Tako da ima drugi poso:)

Pozdrav

SHIVA AUTOMOTIVE

post-6071-1223676144.jpg

Link to post
Share on other sites

znam da niste imali sajt a dali ste mi sajt ''nds-cartrends'' da pogledam sta ima i da vam javim...

i javio sam se za pragove i rekao vam da nisu u redu , dali i ste mi pragove od poliestera a ne od tvrde plastike ..mozda je bio neki nesporazum posto sam poslao ortaka da preuzme robu,reklamirao sam vam samo pragove da nisu ok ono sve drugo sam uspeo nekako da namestam ..

verujem da je ovo sada na sajtu bolje i znam da imate dobar magacin u nemackoj bio jedanput :) mozda cu jos koji put

jos jedan veliki pozdrav za Katarinu i Srbu i celu konpaniju shiva

Link to post
Share on other sites

Nadam se da pratite desavanja na nasem sajtu ???

Mega-akcija za sve kupce Shiva-Automotive proizvoda!

Svaki clan BMW Kluba Srbija koji naruci Shiva-automotive branik, pragove ili spojler od proizvoda sa

www.shiva-automotive.net sajta u periodu od 10. do 30. oktobra dobija

neverovatnih 20% popusta na vrednost pošiljke!

Link to post
Share on other sites