Recommended Posts

Posto sam imao problema sa zamajcem(plivajucim) pustim ja temu ovde da li ko prodaje...

Javi se BMWSERVICE iz Kragujevca i kaze da ima ceo set kvacila za 100e, meni bi cudno (jeftino) narucim od njega to, stigne overnightexpresom sve bez zamajca. Ja ga nazovem i pitam gde je zamajac on kaze poslace mi autobusom. Posle koji dan posalje on meni busom zamajac (a ja nisam imao pojma kako izgleda koji zamajac) i ja odnesem kod majstora sve komplet. Posto majstor nije imao vremena tih dana on uzme napokon da mi uradi auto posle nekoliko dana (otvori covek gepek i vidi lamela-dobra, korpa-dobra, druk-nije los a zamajac kaze nije koji meni treba...( ja popizdeo) zovem ovog u Kragujevac on kaze "Brate pa plivajuci zamajac je 170e sam) nisam hteo da se raspravljam nadjem plivajuci u mom gradu za 100eur jedva namolio coveka da skine cenu. a sa BMWSERVICE se dogovorim preko telefona da mu vratim njegov set kvacila u zamenu za branik prednji i farove(sto je jos i jeftinije od onog sto sam platio) nema njega da se javi a ni da posalje. nazovem ga on trazi moju adresu, kao izgubio i ja mu dam... eto prodje 2meseca i nista od toga, pre 20dana je obecao poslednji put i od tada je nedostupan na mobilni. ako neko zna kako da dodjem u kontakt sa njim neka mi javi na Pm. ako budem popizdeo a vec pizdim oticu u Kragujevac i nacicu ga ( bice svasta ) ne zbog 100e vec zato sto je covek jako kvaran.

Link to post
Share on other sites

nazalost to je borba koju vodimo od samog osnivanja foruma.... citaju neki likovi pa kad vide sta treba od delova ... oni se jave...... i uvaljuju ...nisi prvi kome se to desava ... mnogi su mi se javljali sa ovakvim problemima .... ako neko jos ima slicnih problema ... nek napise slican topic poput ovoga.....

Link to post
Share on other sites

brate ja sam iz kga,ali nisam cuo za taj servis,kola odrzavam u mladenovcu kod saleta,,...ne mogu da verujem da postoje takvi majmuni...ako ti treba pomoc javi...pozzzz

Link to post
Share on other sites

Katastrofa, bolje da mu vratish swe i on tebi pare, nego da ista uzimas od njega, ako ne onda ga isprepucaj

:girl_cray2: --> :dance3: --> :blink:

Link to post
Share on other sites

telefon mu je 0603091889 vodi se pod nickom BMW Service...

nemam adresu jer mi je slao delove pa nemam pojma gde mi je onaj papir, mozda sam ga i bacio

platice zubima ili prsljenovima u slucaju da saznam ko je i gde je... jebes 100e, lepo ga pitam koliko je komplet kvacilo, mogao je reci 200e ne bi bio nikakav problem, ovako me je kostalo zivaca pun ku*ac

cudi me da ga niko ne zna sa foruma...

Link to post
Share on other sites
brate ja sam iz kga,ali nisam cuo za taj servis,kola odrzavam u mladenovcu kod saleta,,...ne mogu da verujem da postoje takvi majmuni...ako ti treba pomoc javi...pozzzz

ma on je neki kao majstor koji raspakuje kocke i prodaje delove, nemam pojma nista drugo sem da je iz Kg i broja telefona koji vec mesec dana nije dostupan

Link to post
Share on other sites

znam koji je a znaju i mnogi .... prvo mu je nick bio bmw e30 ... pa je izbacen sa foruma zbog nepostovanja pravila ... onda se vratio sa drugim nickom " bmw service " i eto ....

znaci nije u pitanju nikakav bmw servis ... nego decko sa takvim nickom na ovom forumu .....

ko god dobija privatne poruke sa bilo kakvim reklamama , prodajom delova , servisiranjem i sl ..... nek mi se obrati , diskrecija zagarantovana....

dosta ljudi zloupotrebljava ovaj forum radi novcane dobiti , treba to hitno spreciti jer se medju njima nalazi gomila prevaranata ... islo je cak dotle da je neki lik otisao kod zileta na sredjivanje felni i rekao da je moj dobar drug i da je dragance zamolio da se felne urade a da se plati kasnije .... zile nije ni nazvao mene da proveri posto je mnogo ljudi preko kluba kod njega doslo .... na kraju su felne uradjene komplet , pokupio ih je sa obecanjem da ce pare doneti za par dana .... naravno nikad nije doneo ... naravno krivica je ziletova posto nije nazvao ali samo navodim primer zloupotrebe

Link to post
Share on other sites

Nemoj nista ovde da pises vezano za taj slucaj jer me u opste ne bi zacudilo da je prisutan sada pod drugim nikom.

Lepo sto si sve obavestio o tome naletece vec nekome na zicer. Mrzim takve sline od ljudi. A ako neko ima neku info neka je samo pusti tebei na PM da smrad ne vidi.

Link to post
Share on other sites

Bane318is je u pravu!!......... JEB^%&mo mu staru kad tad... ! Imam jednog drugara u Kragujevcu pa sam mu rekao da se raspita..... Burazeru,ako ti ko moze pomoci...to je on!... Ako ga Nadje zovem te da naplatimo utroseno... pozzz..

Link to post
Share on other sites

Mislim da se zove Aca, i ja sam ga zvao par puta u vezi nekih delova, ali nismo ugovorili posao... I nije ovo dobar broj; ja imam zapisano 0631091889 !!

Link to post
Share on other sites

ma...ovde covek gleda drugog u oci pa slaze...a kamoli praviti posao sa nekim virtuelnim likovima i nickovima...treba kontaktirati ovde ljude koji su duze vreme za preporuke i kupovine...nadam se da je samo problem u pogresnom broju mob.

Link to post
Share on other sites
Mislim da se zove Aca, i ja sam ga zvao par puta u vezi nekih delova, ali nismo ugovorili posao... I nije ovo dobar broj; ja imam zapisano 0631091889 !!

E TAJ ISTI JE MENI PRODAO SERVO LETVU KOJA JE DOBRA ALI BEZ REMENICE I KRACEG KRSTA LETVE VOLANA!

Link to post
Share on other sites

Drugari,od Ace sam uzeo bukvalno sve od delova za moj auto dok sam ga sredjivao i mogu da kazem da nisam imao nikakvih problema i da je chovek ispao maksimalno korektan. Cene su mu bile ubedljivo najnize i josh na sve shto sam uzeo dobio sam i popust,plus sve mi je bilo dovezeno do mesta gde je auto radjen.Ono shto mi nije odgovaralo bili su podizachi koje sam mu naknadno poslao busom a pre toga sam u zamenu uzeo neke druge sitnice na koje sam opet dobio popust,znachi drugarski skroz. Chovek je mozda u nekom problemu pa ovaj sluchaj ne moze da reshi e sad ako je toliko zapelo pravac Kg i manite ovo proseravanje platice zubima na ekranu nego ochi u ochi pa reshavajte.. 0631091889 je broj koji ja imam

Link to post
Share on other sites

Takodje sam i ja saradjivao sa Acom,zaista maksimalno korektan decko...,nemojte da sudite prevremeno!!!I ja imam taj 063...

Link to post
Share on other sites

sad sam ga zvao na 063, i kao opusteno sve je ok, planirao sam da ti polsaljem delove u zamenu za kvacilo... cekam sad opet pa ako izvara, a valjda nece j***m li ga, delovao mi je da ovoj put nece ispaliti

Link to post
Share on other sites

Uspostavlja se jedna dobra poslovna saradnja. Nakon nekog vremena jedan vara drugog, ovaj zatim skuplja mafiju da mu j.be kevu. U medjuvremenu dolaze mirovnjaci, sprecavaju sukob. Ovaj zatim salje delove, sa kamatom, cak i vise od toga. Obe strane budu zadovoljne i saradnja se nastavlja kao u stara dobra vremena. Ostalo je nedokuceno, ko je kriv a ko prav.

Kakav triler jbt.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.